full

 

Шановні колеги!

 

3 липня 2013 року о 15:00 в залі пленарних засідань Верховної Ради України відбудуться парламентські слухання на тему: «Українська трудова міграція: стан, проблеми та шляхи їх вирішення» (вул. Грушевського, 5, сесійна зала).

Парламентські слухання у Верховній Раді України проводяться із залученням представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, інших об'єднань громадян, наукових установ, представників громадськості.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході, будь ласка, повідомте про це Секретаріат Уповноваженого з прав людини до 13-00  27 червня 2013 року  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Повідомлення має містити ПІБ учасника, місто/регіон, контактну електронну адресу та номер телефону. Крім того, бажано вказати (за можливості) назву організації яку представляє учасник слухань. Від організації може бути представлено кілька представників.

Прошу також поширити це запрошення серед Ваших друзів, знайомих, колег, та у разі їх бажання щодо прийняття участі у парламентських слуханнях, - зконтактуватись зі мною.

Формування остаточного списку запрошених від Секретаріату Уповноваженого буде відбуватись у порядку надходження заявок.

Логістичні витрати не відшкодовуються.

 

 

 

З повагою,

 

Секретар Консультативної ради

при Уповноваженому Верховної Ради України

з прав людини

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.