dscn2244 1

Дитячий центр соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» - приклад, коли зусилля обласного керівництва за підтримки Уряду дали необхідний результат. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час відвідування Центру.

"У Дитячому центрі соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» створені всі умови для комфортного відпочинку, оздоровлення та соціальної реабілітації дітей, які вимагають особливої ​​підтримки з боку держави", - сказала Наталія Королевська.

Вона також підкреслила, що Центр є одним з найкращих подібних комплексів в Україні, в тому числі - завдяки зусиллям місцевої влади Дніпропетровської області. «Я впевнена, що це має бути приклад для всієї країни - у тому, які умови сьогодні мають бути створені для дітей, а особливо для дітей з обмеженими можливостями. Як пілотний проект, він буде презентований і в інших областях», - сказала Наталія Королевська.

Міністр підкреслила, що сьогодні створення умов для всебічного розвитку та підтримки здоров'я дітей є одним з головних пріоритетів держави. «На ці проблеми зроблений особливий акцент в соціальних ініціативах Президента на 2013 р. Але мережа закладів оздоровлення та відпочинку для дітей за 20 років деградувала. Щоб привести її в належний вигляд, необхідні значні ресурси», - сказала вона.

У той же час, як зазначила Наталія Королевська, не всі установи сумлінно ставляться до виконання обов'язків, взятих на себе з оздоровлення соціально незахищених категорій дітей. Як приклад вона привела дитячий табір «Оріон» (м. Бердянськ, Запорізька обл.). «Табір «Оріон», а також ті, хто надаватиме неякісні послуги, більше ніколи не отримають державних замовлень», - підсумувала Міністр.

Довідка

Протягом року в Дитячому центрі соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» може оздоровитися близько 3000 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей у віці 7-17 років. У 2011-2012 рр. в Центрі було проведено масштабну реконструкцію загальною вартістю 47 млн. грн. (з держбюджету - 35,1 млн. грн., з обласного - 11,97 млн. грн.). Тут є необхідне медичне обладнання та кваліфікований персонал, спортивні майданчики та тренажерні зали.

Прес-служба Мінсоцполітики