DSC03451 

Для пошуку рішень, щодо забезпечення громадян, які потребують поліпшення житлових умов, доступним житлом підписана угода між Запорізькою обласною радою профспілок та Запорізьким регіональним управлінням держаної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Як зазначили Костянтин Попов і голова Запорізької обласної ради профспілок Віктор Сластьон, ця угода може дати можливість розробити механізм та здійснювати заходи щодо кредитування молодих сімей та інших категорій населення з використанням вторинного ринку житла.

З цього приводу молодіжна рада Запорізького облсовпрофа провела засідання, на якому обговорювались нові фінансово-кредитні програми, спрямовані на розв'язання житлових проблем молоді та інших верств населення шляхом застосування механізму надання довготермінових державних кредитів і кредитів за рахунок інших джерел фінансування на будівництво (реконструкцію) і придбання житла. Більш ніж 120 учасників засідання обговорили план спільних заходів на 2013 рік про організацію взаємодії Запорізького регіонального управління держаної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» з Запорізькою обласною радою профспілок у питаннях вирішення житлової проблеми мешканців Запорізької області.

Запорізька обласна державна адміністрація постійно тримає на контролі питання впровадження програми «Доступне житло». З цього приводу, 31 липня 2013 року була проведена нарада щодо добудування у місті Мелітополь об’єктів незавершеного будівництва на 120 квартир, частину з яких потім можна буде продати за програмами доступного житла.

Отримання житла по програмі «Доступне житло» активно обговорюються, йдуть пошуки як технічних та і фінансових можливостей для допомоги молоді.

Запорізька обласна рада професійних спілок

 

DSC03463