24 – 25 січня ФПУ в місті Чернігові проводила міжнародну науково-практичну конференцію з питань розвитку профспілкової освіти. Я б цю конференцію назвала: "Перша міжнародна конференція", хоча в її назві не було числа "перша". Але з великої кількості заходів з проблем профспілкового навчання в, яких мені неодноразово доводилося брати участь, така була перша. Зацікавлений склад учасників з числа профспілкових працівників та науковців участь безпосередніх організаторів навчання – директорів навчально-методичних центрів, які приїхали не лише з переліком проблем але й багажем досвіду в організації профспілкової освіти, кадровій роботі в профспілкових органах.
Відвертий з аудиторією був голова ФПУ Юрій Миколайович Кулик, який підкреслив що успіхи системи профспілкового навчання напряму залежать від фінансової підтримки профспілкової освіти.
Про зусилля профорганів по збереженню системи профспілкового навчання, її поетапний розвиток розповіла керівник департаменту з питань розвитку профспілкового руху Валентина Шевченко.
Другий день конференції вразив майстер-класами.
У мене, як у людини, яка вже тривалий час займається профспілковим навчанням не було особливих очікувань з приводу того, що я ще можу отримати нового. Кажу щиро – все нове: ідеї, методи, підходи, орієнтація на результат.
Організаційний супровід конференції – бездоганний за що окремий респект департаменту Валентини Шевченко і колективу НМЦ Чернігівщини.

 

Відгуки інших учасників Конференції.

 

Директор Навчально-методичного центру профспілок Волинської області

Галина Петрівна Даниленко

 

P1010006