news 2013 02 06 1 

 

У рамках заходів, присвячених Дню соціальної справедливості, сьогодні - 14 лютого у Національній академії державного управління при Президентові України проведено круглий стіл «Соціальний діалог як засіб підвищення ефективності державного управління».

Захід відбувся за участю представників Федерації роботодавців України, Міністерства соціальної політики України, провідних вітчизняних вчених, політиків, представників центральних органів виконавчої влади, Міжнародної організації праці, Національного інститут стратегічних досліджень, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи.

У засіданні взяв участь і виступив заступник Голови ФПУ Г.В.Осовий. Темою його виступу стала «Соціальний діалог та соціальна справедливість».

Серед проблемних питань, що було обговорено на круглому столі, також про основні результати реалізації соціального діалогу в Україні у 2005 – 2012 роках, його актуальні завдання, сучасні виклики на шляху ефективної реалізації соціального діалогу в сфері державного управління та ін.

У виступах учасників дискусії акцентувалася увага на тому, що в Україні День соціальної справедливості відзначається з ініціативи ФПУ 20 лютого – у всесвітній день соціальної справедливості.

Під час круглого столу відбувся обмін думками і досвідом між експертами, представниками державних органів і бізнесу щодо інноваційних підходів у вирішенні актуальних питань соціального діалогу в Україні як процесу визначення та зближення позицій, досягнення спільних домовленостей та прийняття узгоджених рішень сторонами соціального діалогу, які представляють інтереси працівників, роботодавців та органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, з питань формування та реалізації державної соціально-економічної політики та регулювання соціально-трудових відносин.

Також відбулася презентація навчального посібника "Соціальний діалог у державному управлінні", підготовлений фахівцями Національної академії державного управління при Президентові України та Федерацією роботодавців України та рекомендованого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.

 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ

 

news 2013 02 06 2

 

news 2013