День соцсправедливости-5

В День соціальної справедливості, який згідно з Указом Президента України відзначається 20 лютого, Об'єднання профспілок Харківської області, членські та первинні профспілкові організації провели низку заходів.

З метою інформування населення про саму сутність соціальної справедливості та роль профспілок в її становленні в нашій державі, Голова ОПХО Сергій Тесленко взяв участь в годинній передачі на обласному державному телебаченні.

Харківським соціально-економічним інститутом підготовлено комплект тематичних матеріалів з нагоди Всесвітнього Дня соціальної справедливості та направлено їх до членських організацій для використання у практичній роботі.

Членськими організаціями проведені розширені засідання профспілкових виборних органів під загальним гаслом «Справедливість для всіх».

Було організовано роботу інформаційних наметів, де спеціалісти ОПХО надавали консультативну інформацію та матеріали з нагоди Дня соціальної справедливості.

Для студентів Харківського соціально-економічного інституту проведено єдину профспілкову лекцію «20 лютого – Всесвітній День соціальної справедливості».

Об’єднання профспілок Харківської області разом із соціальними партнерами: представниками організацій роботодавців, Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Пенсійного фонду України, служби зайнятості провели 20 лютого День відкритих дверей під гаслом «Справедливість – найвища соціальна цінність для кожного громадянина». Завдяки завчасному інформуванню населення про цей захід, більше трьох десятків людей отримали кваліфіковані консультації з питань пенсійного та трудового законодавства, зайнятості, охорони праці, надання пільг тощо.

Фахавці ОПХО взяли участь у проведенні урочистих зустрічей в трудових колективах обласної та рай (міськ) дирекцій Харківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за участю представників первинних профспілкових організацій, у ході яких розглянули питання удосконалення нормативно-правової бази у сфері трудових відносин та соціального партнерства, підвищення ролі профспілкових та громадських організацій як посередників соціального партнерства між громадянином та державою.

Також в рамках заходів, присвячених відзначенню Дня соціальної справедливості, у Харківському соціально-економічному інституті відбулася науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Побудова в Україні суспільства соціальної справедливості: стан, проблеми та перспективи». Організаторами конференції виступили Об‘єднання профспілок Харківської області, Харківський соціально-економічний інститут і Харківський інститут фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі.

 

Харківський соціально-економічний інститут

 

День соцсправедливости-7

 

День соцсправедливости-2

 

 

День соцсправедливости-1