yak

 

До Федерації профспілок України надійшов лист, у якому Українська асоціація якості запропонувала ФПУ стати співорганізатором 8-го Всеукраїнського з’їзду якості. ФПУ розглянула пропозицію і висловила готовність до участі у заходах З’їзду.    

Федерація профспілок України підтримувала й надалі буде підтримувати зусилля об’єднаних спільною ідеєю якості державних установ, роботодавців і громадських організацій щодо впровадження конкретних програм підвищення якості в Україні.

 

8-й Всеукраїнський з’їзд якості під девізом «Якість як національна ідея України» відбудеться 23 травня 2013 року в м. Києві у Будинку профспілок. Особливість 8-го з’їзду обумовлена складним соціально-економічним станом України та необхідністю забезпечення суттєвого підвищення рівня ділової досконалості всіх ланок української економіки.

Головне завдання з’їзду ‑ обговорити досягнення і проблеми у сфері якості та виробити загальнонаціональні підходи щодо суттєвого поліпшення якості продукції та послуг, підвищення конкурентоспроможності та соціальної спрямованості українських підприємств і організацій, відчутного покращення життя громадян України.

На з’їзд будуть винесені для обговорення питання щодо актуалізації та практичної реалізації державної політики України у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), подальшого удосконалення систем технічного регулювання, стандартизації, підтвердження відповідності та акредитації, підвищення ділової досконалості вітчизняних підприємств, організацій і державних установ. За традицією будуть відпрацьовані та прийняті резолюції та звернення до Президента, Верховної Ради й Уряду України.

Резолюції попередніх з’їздів враховані в ряді керівних документів Уряду України.

Організатори з’їзду: Українська асоціація якості (УАЯ), Український союз промисловців і підприємців, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, Федерація профспілок України
за участі:
Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Торгово-промислової палати України, Союзу споживачів України. 

На з’їзд запрошені керівники держави, керівники та провідні фахівці центральних і місцевих органів виконавчої влади, державних, громадських і комерційних організацій, народні депутати України. Його проведення підтримано Прем’єр-Міністром України.

Участь у роботі з’їзду дає можливість донести до керівництва держави свої проблеми та побажання, вплинути на удосконалення та реалізацію державної політики у сфері якості, залучитися до процесів розвитку загальнонаціонального руху за якість і досконалість.

Для учасників з’їзду будуть проведені професійні семінари:

22 травня«Основні підходи щодо управління ризиками в системах менеджменту (ISO31000)»;

24 травняВідвідання ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та ознайомлення з досвідом європейського ведення бізнесу.

 

    

Департамент з питань бюджетної політики

та соціального захисту

 

 

ДОВІДКОВО. Для часткової компенсації витрат на забезпечення участі у роботі з’їзду делегати сплачують оргвнесок у розмірі 450 грн. без сплати ПДВ на р/р ВГО «Українська асоціація якості  26001022236900 в Філії АТ «Укрексімбанк» м. Києва, МФО 380333, код ЄДРПОУ 14359957 (з поміткою «Оргвнесок за участь у З’їзді якості»).

Іногородні учасники зїзду, при потребі, замовляють місця в готелях самостійно. Оргкомітет може рекомендувати перелік готелів м. Києва з невисоким рівнем цін.

Місце проведення зїзду: конференц-зала Федерації профспілок України (м. Київ, Майдан Незалежності, 2, 2-й поверх).

Реєстрація учасників 23 травня з 9.00 до 09.45. Початок роботи о 10.00.

Прийом заявок – до 30 квітня 2013 р.

Контактні тел./факс: (044) 459-78-16, 541-05-32

E-mail: info@uaq.org.ua, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оргкомітет

 

8-й Всеукраїнський з’їзд якості

Якість ЯК національна ідея України

(Київ, 23 травня 2013 р.)

 

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА

23 травня 2013 р.

10.00-11.00

Відкриття з’їзду. Перше пленарне засідання

Стан, проблеми і шляхи поліпшення якості та ділової досконалості
в Україні

Доповіді та повідомлення

11.30-12.30

Сесія 1

Соціальна спрямованість, організаційна досконалість і конкурентоспроможність підприємств, організацій і державних установ

(персонал, менеджмент, інновації та інвестиції, оцінка та визнання рівнів досконалості, національні програми якості та національні нагороди якості, рух за якість і досконалість, корпоративна соціальна відповідальність).

Обговорення проблемних питань та прийняття резолюції

12.45-13.45

Сесія 2

Права людини як споживача та їх захист

(керівні принципи захисту споживачів та їх дотримання в Україні)

Обговорення проблемних питань та прийняття резолюції

15.00-16.00

Сесія 3

Безпека продукції (послуг) і технічне регулювання

(європейські директиви з безпеки та технічні регламенти, підтвердження відповідності у законодавчо регульованій сфері, державний нагляд).

Обговорення проблемних питань та прийняття резолюції

16.15-17.15

Сесія 4

Якість продукції (послуг) і стандартизація

(стандартизація, підтвердження відповідності у законодавчо нерегульованій сфері, акредитація, метрологія тощо).

Обговорення проблемних питань та прийняття резолюції

17.15-18.00

Заключне пленарне засідання.

Підведення підсумків. Прийняття звернення до Президента України,

Верховної Ради України та Уряду України

 

Семінари для учасників з’їзду

22 травня

14.00-18.00

 

«Основні підходи щодо управління ризиками в системах менеджменту (ISO31000)»

 

24 травня

10.00-14.00

Відвідання ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та ознайомлення з досвідом європейського ведення бізнесу