FOTO konkurs

 

Програма зайнятості молоді МОП проводить фотоконкурс, у центрі уваги якого – молодь у сфері праці.

Фотоконкурс організований у партнерстві з Групою технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для Центральної та Східної Європи (Будапешт) за спонсорської підтримки фонду «Мастеркард».

 

Мета конкурсу – висвітлити проблеми, з якими молоді люди стикаються на робочому місці, а також новаторські ідеї щодо подолання цих проблем.

Фотографії, подані учасниками, повинні у творчий та оригінальний спосіб зображувати молодь на роботі (у різних місцях та різних умовах).Фотографам пропонується приділити особливу увагу, зокрема, таким питанням, як умови праці, ґендерні перешкоди, дискримінація, неформальність, підприємництво, бідність серед працюючих, міграція, ненадійна робота, економіка сільського господарства.

 

Журі присудить п’ять призів у двох категоріях:

 

Глобальна: відбір здійснюється з усіх фотографій

1) Найкраща фотографія: 1000 доларів США

2) Друге місце: 500 доларів США

3) Молодіжний приз (роботи авторів віком 18-29 років): 800 доларів США

 

Регіональна: відбір здійснюється з фотографій з регіону Центральної та Східної Європи

4) Найкраща фотографія з країн ЦСЄ: 1000 доларів США

5) Молодіжний приз для країн ЦСЄ (роботи авторів віком 18-29 років): 800 доларів США

 

Фотографії, що перемогли на конкурсі, будуть представлені на онлайн-виставці фотографій.

 

Для участі у конкурсі ВСІ автори мають подати ОФІЦІЙНУ ФОРМУ ЗАЯВКИ та надіслати фотографії електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з зазначенням імені, прізвища, віку, статі та країни.

Учасникам пропонується подати максимум п’ять фотографій на 1 особу не пізніше 23:59 год. (за центральноєвропейським часом) 15 квітня 2013 року. Вітаються роботи з усього світу.

Детальні інструкції щодо порядку участі наведені за адресою http://www.ilo.org/employment/areas/youth-employment/work-for-youth/photo-contest/WCMS_194593/lang--en/index.htm

 

Кожне зображення говорить тисячу слів. Нехай молодь буде помітною!

 

ІАЦ