Na-CHerkashhini-zrosla-zaborgovanist-po-zarplatah-novini-CHerkas-zarobitna-plata 

 

В рамках проведення профспілкового моніторингу стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати Федерація профспілок України щотижнево направляє Мінсоцполітики інформацію, надану членськими організаціями ФПУ.

На один з листів ФПУ надійшла відповідь ДК «Укроборонпром» про вжиті заходи.

Зокрема, у листі зазначено, що відповідно до Плану використання бюджетних коштів на 2012 рік за бюджетною програмою «Формування статутного капіталу Державного концерну «Укроборонпром», погодженого Міністерством оборони України, на підприємства – учасники Концерну ДП «Завод ім. Малишева», ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т.Г. Шевченка» та ДП «НДІ аеропружних систем» у жовтні – листопаді 2012 року перераховано кошти для поповнення статутних капіталів на загальну суму 30,8 млн. грн.

Також, ДК «Укроборонпром» у лютому п.р. звернувся до Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. щодо отримання Концерном пільгового кредиту або поповнення статутного капіталу Концерну на суму 300,0 млн. грн. У разі отримання пільгового кредиту або поповнення статутного капіталу Концерну кошти будуть спрямовані на фінансову підтримку підприємств – учасників Концерну.

ФПУ і надалі триматиме на контролі стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

 

 

Департамент виробничої політики та колективно-договірного регулювання