Запитання. - Я працюю на підприємстві харчової промисловості. Днями ми отримали новий комплект спецодягу. Халат виявився на три розміри більший, а спецвзуття — обидва на ліву ногу. Я просила про заміну, але халат мені запропонували перешити cамій, а взуття заміняти відмовилися взагалі. Як слід діяти в такій ситуації?

   Марія, м. Київ

 

 

Запитання. - Якщо нормативний термін використання спецодягу вийшов, а сам одяг через неінтенсивне використання ще не зношений – чи можна продовжити його експлуатацію?

    Петро Трохимович, м. Бровари

 

 

Запитання. - Скажіть будь-ласка, чи має право дезінфектор лікувально-профілактичного закладу, що займається паровою обробкою м’якого інвентарю, на додаткову відпустку 7 днів?

 

 

Запитання. - Добрий день! Скажіть будь-ласка, чи маю я право компенсувати працівникам, які зайняті на роботах із шкідливими умовами праці, молоко грошима, якщо немає можливості придбати молоко та немає умов для його доставки, зберігання на підприємстві. При цьому у працівників не роз'їзний характер праці. Якщо так, то за якою вартістю необхідно його компенсувати?
    Тетяна Головк
о

 

 

Департамент охорони праці