Результати міжнародної конференції «Політичні партії та профспілки. Кращі європейські практики та українські реалії»

Політичні1

 

Знаєте, що таке першокласний захід? 

Це коли учасники невпинно заповнюють зал…. так, так... у суботу зранку, а організатори поспішно доставляють стільці, щоб усім було зручно.

Саме на конференції, формат якої було розроблено і реалізовано FEPSFMSIDSP та СД Платформою, представники різних партнерських організацій, профспілкових рухів, політичних партій мали змогу дізнатися про корисний європейський досвід та українські реалії партійного та профспілкового співробітництва!

Однак, крім насичених панельних дискусій, у яких взяли участь Метс Еріксон (Конфедерація профспілок Швеції), Джозеф Ніємєц (Європейська конфедерація профспілок), Конрад Голота (Партія європейських соціалістів), Ельмар Шмідт (Європейський Парламент), Євген Драп’ятий (ФПУ), Михайло Волинець (КВПУ), Анна Сарапіон (Соціальний рух) та Віталій Шибко (ІДСП), для слухачів було презентовано результати унікального опитування *Профспілки: що нам про них відомо?

Така цікава інформація потребує окремої публікації, тому очікуйте на новий пост! Можемо лише привідкрити завісу і повідомити, що респондентами стали більш ніж 1500 осіб з різних регіонів України, яким не байдуже майбутнє профспілок.

Що ж у підсумку?

Різний вік та досвід учасників, небанальні виступи, емоції та відкритість дали змогу напрацювати Резолюцію, основним лейтмотивом якої є необхідність реальних, а не декларативних змін.

Оновлення профспілкового руху та модернізація політичних партій можлива лише за умови забезпечення внутрішньої демократії, мінімізації бюрократії, використання нових засобів комунікації, проведення ребрендингу, формування свіжих ідей та смислів. І, звичайно, молодь! Без неї ніяк!

 

Політичні7

 

Політичні8

 

Політичні10

 

Політичні18

 

Політичні16


https://sdplatform.org.ua/media/photos/politicni-partii-ta-profspilkovi-ruhi-miznarodna-konferencia

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31