"Профспілкова позиція" № 8

11882953 1455515441424433 5522990276994486558 o Газета Федерації профспілок Черкаської області "Профспілкова позиція" № 8, серпень, 2019 року.   (Завантажити тут).   ФП Черкаської області

[ Детальніше... ]

АКТУАЛЬНО. Гвардія з простягнутою рукою

А Шокуюча і одночасно звична для сьогодення новина. За інформацією Селидівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості, 15 серпня, шахтарі ДП «Селідоввугілля» перекрили автомобільну дорогу Покровск - Селидове в районі населеного пункту Чунішине.   В акції протесту беруть участь працівники шахт «Курахівська» та «Україна». Гірники вимагають погасити заборгованість по заробітній платі. Зазначу, що на даний момент шахтарям не було виплачено 22% зарплати за травень, також повністю не виплачено..

[ Детальніше... ]

Вийшов друком Профспілковий довідник

IMG 2444   Шановні колеги! Підприємство «Профінформ» ФПУ підготувало і випустило друком «ПРОФСПІЛКОВИЙ ДОВІДНИК. Збірник нормативно-правових документів та практичних рекомендацій з профспілкової діяльності».   Це - комплект у 2 томах (2 книжки орієнтовним обсягом – 592 та 496 сторінок відповідно). Книги видано у твердій палітурці, на білому офсетному папері загальним накладом біля 2500 примірників. Довідник призначений для практичного використання в роботі, організації навчання, підвищення кваліфікації, здійсненні правозахисної місії профспілок, у..

[ Детальніше... ]

В. Саєнко: «Профспілкові санаторії повинні розвиватися, а послуги стануть ще більш доступними та якісними»

ДЕНЬ НЕЗАВИСИМОСТИ 175 У Федерації профспілок України 31 липня ц.р. відбулося засідання прес-клубу. Перед журналістами провідних національних інформагенцій та друкованих ЗМІ виступив заступник голови ФПУ Володимир Саєнко, у сфері повноважень якого знаходяться майнові питання профспілок.   Говорячи про стан майнового оздоровчого комплексу профспілок він, зокрема, зазначив, що сьогодні Федерація профспілок України має у своєму розпорядженні понад 30 санаторіїв, які об’єднує ПрАТ «Укрпрофоздовниця», і які знаходяться в різному функціональному..

[ Детальніше... ]

Фотоконкурс «Праця, солідарність, Україна – наше життя»

2-2-1   У Федерації профспілок Хмельницької області пройшов фотоконкурс  «Праця, солідарність, Україна – наше життя».   Переможцями стали Олександр Гордієнко – головний спеціаліст обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України, Катерина Аврамчук,  старша медсестра клініко-діагностичного відділення Полонської ЦРЛ ім.Н.С., Ірина Блажеєва, начальник відділу у справах дітей, молоді і спорту апарату виконкому Дунаєвецької міськради, голова первинної профорганізації, Андрій Кордаш, фотокор Білогірської райгазети «Життя і слово», Роман Уваров, начальник електродільниці..

[ Детальніше... ]

«Політика.UA» за участі Голови ФПУ Григорія Осового

hqdefault   Телеканал «Рада», 27 червня 2019 року, програма «Політика. UA» за участі Голови ФПУ Григорія Осового. Тема: Трудовий кодекс. День Конституції України.   Відеозапис програми можна переглянути тут.   Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Григорій Осовий: «Не можуть бути ціни вільні та захмарні, а зарплати регульованими і заниженими».

Б11   26 червня відбулося засідання Уряду в роботі якого взяв участь представник профспілок у КМУ, голова СПО Григорій Осовий. Серед питань порядку денного, які обговорювалися, одним з найбільш важливих для людей було формування тарифів на електроенергію, опалення та гарячу воду, зокрема на місцевому рівні, а саме введення  граничної межі щодо їх зростання (вартості гігакалорії). Тема функціонування енергоринку напередодні обговорювалася також і серед профспілковців, які представляли практично всі..

[ Детальніше... ]

16 червня – День медичного працівника

МЕД   Шановні спілчани ! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю, важливу для суспільства. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята..

[ Детальніше... ]

Жовтневий палац долучився до благодійної справи

Изображение 1839   Всесвітньовідомий бас, народний артист України Анатолій Кочерга 8 червня 2019 року виступив зі сцени недобудованого Шевченківського культурного центру у м. Канів.   Його сольний концерт «Музика серця» у супроводі Народного оркестру народних інструментів Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України став кульмінацією благодійного фестивалю, що проходив у рамках Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на завершення будівництва 35-річного довгобуду Канева - Шевченківського культурного..

[ Детальніше... ]

6 червня – День журналіста України

11-1 Шановні журналісти!   Вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста України! Ваша праця потрібна і відповідальна. Від непохитної позиції журналіста залежить вирішення багатьох соціально-економічних проблем згідно з принципами справедливості, демократії та законності.   Робота журналістів профспілкових ЗМІ пов’язана з дослідженням гострих соціальних явищ і тем, тому Ваша праця є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у людях віри та надії у майбутнє. До майстрів пера прислуховуються, вам вірять і..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Серпень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31