Основна тема – майбутнє сфери праці

IMG 1715

 

13 вересня учасники Регіональної конференції для країн Європи і Центральної Азії, що відбувається у Баку, продовжили дискусію щодо майбутнього сфери праці.

Світові тенденції на ринках праці і роль профспілок у захисті прав працівників окреслила у своєму відео виступі Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок , членом якої є ФПУ, Шарон Барроу.

Роботу на національному рівні представили Голова Конфедерації профспілок Азербайджану Саттар Мехбелієв, заступник Міністра праці Мартін Карімлі та віце-президент Національної Конфедерації підприємців Вагір Зейналов. Країна успішно реалізує програму соціально-економічного розвитку, інтегрується у світові ринки, стимулює легалізацію зайнятості і легалізацію трудових відносин у неформальній економіці. Накопичено досвід залучення громадян до самозайнятості і державної підтримки тих хто хоче працювати.

Дві інші діалогові сесії були присвячені сучасним формам Організації праці і виробництва та Управлінню сферою праці: роль держави-бізнесу-профспілок у цих процесах. Соціальні партнери з країн-учасниць у конференції поділилися досвідом роботи, представники ЗАТ "Лукойл- Азербайджан " поінформували про партнерство на рівні підприємства і формування соціальної відповідальності бізнесу у відносинах з працівниками.

Пропозиції учасників Конференція прокоментували Директор Бюро МОП по роботі з працівниками Марія Хелена Андре, керівник Європейського відділу АКТРАВ Сергеюс Головацкіс і Директор Бюро МОП для країн Східної Європи і Центральної Азії  Ольга Кулаєва. Вони передадуть їх у Групу високого рівня, яка готує Глобальну доповідь до 100-річчя МОП.

Нагадуємо, що Голова ФПУ Григорій Осовий бере участь у роботі Регіональної конференції для країн Європи і Центральної Азії.

 

Прес-центр ФПУ

Архiв
<< < Липень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31