Про показники середньої зарплати для обчислення пенсії

861617 w 300   Відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при призначенні пенсій застосовується середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчислена як середній показник за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії.   Нині, залежно від періоду призначення пенсій, при їх обчисленні застосовуються наступні показники середньої заробітної плати: - для призначених до 31.12.2017 р. -..

[ Детальніше... ]

Профспілки - за відновлення паритетності у діяльності ФСС!

IMG-c7217f401e71e8e295229c4ca24c1b01-V   Профспілкова сторона призупинила свою участь у засіданнях правління Фонду соціального страхування України через порушення паритетності представництва та порушення принципів соцдіалогу.  Сьогодні Голова правління Фонду соціального страхування України Володимир Саєнко заявив, що профспілкова сторона призупиняє участь у засіданнях правління Фонду. Таке рішення викликане порушеннями паритетності управління Фондом, яке здійснюється на тристоронній основі між державною стороною і сторонами роботодавців та профспілок. У заяві В. Саєнко зазначив: «У зв’язку..

[ Детальніше... ]

Володимир Саєнко: «Ситуація, що склалася навколо реформування системи соціального страхування потребує виважених рішень від кожної зі сторін правління Фондом соціального страхування»

А1 «Сьогодні у Комітеті з питань соціальної політики відбулося засідання робочої групи щодо обговорення законопроекту 2275 про зміни Закону України стосовно стабілізації системи державного страхування. На засіданні стало чітко зрозуміло, що державна сторона прийняла одностороннє рішення і не збирається враховувати думку ні роботодавців, ні профспілок як представників тристороннього діалогу» - написав 6 листопада на сторінці в Facebook Голова правління Фонду соціального страхування України, заступник Голови ФПУ..

[ Детальніше... ]

Володимир Саєнко про можливі наслідки законодавчих змін у соціальному страхуванні

5c9b503f2317a045974638 На засіданні комітету ВР з питань соціальної політики 16 жовтня ц.р. було схвалено та рекомендовано до прийняття проект Закону України "про внесення змін до деяких законів України щодо стабілізації функціонування системи обов’язкового державного соціального страхування". Такі зміни можуть викликати порушення тристороннього діалогу та складу правління Фонду. За словами Голови правління Фонду соціального страхування України Володимира Саєнка,  якщо державна політика у питаннях соціального страхування не зміниться, вона..

[ Детальніше... ]

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР. Голова Правління Фонду соцстрахування Володимир Саєнко: «Якщо звернення профспілок про відхилення ВР законопроекту буде проігноровано, профспілкова сторона не матиме іншого виходу , як зупинити свою участь у роботі правління Фонду».

А10    Голова Правління Фонду соціального страхування України, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко на сторінці у Facebook  прокоментував ситуацію навколо Фонду: «У зв’язку з неконструктивними діями Міністерства соціальної політики України, Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, внесенням законопроекту, яким повністю ліквідується тристоронній діалог в правлінні Фондом соціального страхування України, 4 листопада на засіданні Спільного представницького органу профспілок України було розглянуто заяву..

[ Детальніше... ]

ЗАЯВА СПО об'єднань профспілок про порушення матеріальних прав застрахованих осіб та руйнування системи соціального страхування

ima777ges   Сьогодні Фонд соціального страхування України, який опікується соціальним захистом 14 млн. працівників, доведено до небезпечної фінансової межі. Не вирішення існуючих проблем загрожує дискредитацією та втратою довіри громадян до всієї системи соціального страхування і держави, як гаранта її діяльності. Фонд вже заборгував перед застрахованими особами з виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності та вагітності і пологах майже 1 млрд. грн. Цьому сприяло різке зниження розміру єдиного соціального..

[ Детальніше... ]

СПО об'єднань профспілок не підтримав законопроект №2275

  ooo     СПО об'єднань профспілок  розглянув на засіданні 23 жовтня 2019 року проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів Украйни  щодо стабілізації функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального страхування", реєстр. №2275, і прийняв рішення не підтримувати його як такий, що руйнує принципи соціального діалогу та нівелює участь представників від застрахованих осіб і роботодавців в управлінні Фондом соціального страхування України, не вирішує фінансової стабілізації Фонду. СПО об'єднань профспілок  запропонував ..

[ Детальніше... ]

ДО ДНЯ БОРОТЬБИ З БІДНІСТЮ. Рівень пенсійного забезпечення в Україні залишається низьким

maxresdefault 1 Незважаючи на те, що в останні роки Урядом було прийнято низку рішень щодо підвищення пенсій, проте рівень пенсійного забезпечення залишається низьким.   Мінімальний розмір пенсії з 1 липня ц.р. складає 1 564 грн., середній розмір пенсії - 3 006 грн. При цьому і мінімальний, і середній розмір пенсії не досягають фактичного прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, який у цінах серпня 2019 р. становив 3 110 грн. Пенсії до..

[ Детальніше... ]

Про показники середньої зарплати для обчислення пенсії (2)

861617 w 300   Відповідно до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» при призначенні пенсій застосовується середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчислена як середній показник за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії.   Нині, залежно від періоду призначення пенсій, при їх обчисленні застосовуються наступні показники середньої заробітної плати: - для призначених до 31.12.2017 р. -..

[ Детальніше... ]

Про заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

whatsapp image 2019 1   18 вересня 2019 року під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів було розглянуто питання щодо стану заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. У засіданні взяли участь представники міністерств і відомств, профспілок, роботодавців.   Попередньо, до засідання Комітету, профспілкова сторона надіслала свої матеріали із зазначеного питання та пропозиції по його вирішенню. Зокрема,..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. Госбюджет-2020: за счет чего планируют выплачивать пенсии
 2. Як підвищення мінімальної зарплати вплине на пенсії
 3. Заборгованість з виплати допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та вагітності і пологах зменшується
 4. АКТУАЛЬНО. Пенсія в один дотик
 5. Пенсійний фонд підбив підсумки своєї роботи за перше півріччя 2019 року
 6. Відбулося засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття
 7. Урядом зроблено перші кроки на виконання вимог профспілок щодо погашення заборгованості з виплати допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності
 8. Про функціонування системи недержавного пенсійного забезпечення в Україні
 9. Підвищення пенсій: кому і на скільки в липні збільшать виплати
 10. Профспілки вимагають термінового повернення боргів застрахованим особам
 11. З 1 липня 2019 року набуде чинності новий Порядок розслідування нещасних випадків на виробництві
Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30