fpu-4

 

Шановні спілчани, ветерани праці!

 

Міжнародний день солідарності трудящих – 1 Травня традиційно є днем єднання трудівників у відстоюванні своїх соціально-економічних прав та інтересів, передусім на працю та гідну заробітну плату.

Федерація профспілок України, членські організації залишаються вірними захисниками людини праці. Сьогодні нашими спільними зусиллями призупинено різке підвищення цін на продукти харчування, ріст тарифів на газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги. Водночас соціальне напруження у суспільстві викликають низький рівень заробітної плати та пенсій, стипендій, заборгованість із заробітної плати, недосконала система оподаткування, занижені соціальні стандарти, відсутність належних умов праці на багатьох підприємствах.

Переконані, що тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити дотримання конституційних прав громадян України.

Запрошуємо Вас, дорогі спілчани, усіх, хто вболіває за долю рідного краю, майбутнє України, незважаючи на різні політичні та релігійні переконання, взяти учать у заходах, присвячених Міжнародному дню солідарності трудящих, під гаслом: «Профспілки – за єдність, солідарність, забезпечення консти­туційних прав і гарантій людей праці».

Тільки згуртувавшись, об’єднавши спільні зусилля, трудящі України зможуть реально захистити свої права.

Вітаючи всіх з Першотравнем, бажаємо здоров’я, щастя, сил, принциповості у відстоюванні соціально-економічних прав та процвітання нашої незалежної суверенної держави.  

Президія Федерації профспілок висловлює впевненість, що першо­травневі заходи відбудуться організовано, сприятимуть вирішенню нагальних соціальних проблем, послужать зміцненню авторитету профспілкового руху в Україні.

 

 

Президія Федерації профспілок України