СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ. Генеральна угода на новий строк має бути ефективною та соціально спрямованою

 

ГЕН 

Зараз відбувається дуже важливий етап для всіх партнерів соціального діалогу. В жвавих, ділових та конструктивних дискусіях обговорюються стратегічні та  тактичні напрями роботи над Генеральної угодою на новий строк, визначаються шляхи її удосконалення, народжуються креативні пропозиції, шукаються компромісні рішення. Не стало виключенням в цьому сенсі засідання Спільної робочої комісії сторін для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк, що відбулося 22 січня у приміщенні Мінсоцполітики України.

 

 Профспілкову делегацію на цьому заході очолював керівник Робочої комісії об’єднань профспілок, перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови ФПУ Олександр Шубін.

 

Учасники засідання розглянули та обговорили низку актуальних та важливих для подальшої роботи над Генеральною угодою на новий строк. Серед них: 

 

1. Про затвердження Регламенту роботи Спільної робочої комісії сторін для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк

2. Про схвалення робочої структури проекту Генеральної угоди на новий строк

3. Про утворення робочих груп з підготовки розділів проекту Генеральної угоди на новий строк

4. Про чергове засідання Спільної робочої комісії сторін та його порядок денний.

 

Вирішено продовжити роботу над цим важливим для розвитку соціального діалогу документом, шукати ефективні, корисні для держави, суспільства, працівників форми та методи підвищення ефективності взаємодії учасників соцдіалогу для розвитку країни, її економіки та добробуту людей.

 

Прес-центр ФПУ

ГЕН1

 

ГЕН2

 

ГЕН3

 

ГЕН4

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31