Газета «Голос України» розповіла про провал чергової спроби рейдерського захоплення будівлі профспілок Закарпаття.

.

ГОЛ1 

 

Як ми вже повідомляли на нашому сайті, жорстке протистояння між Закарпатською облпрофрадою і окружним адміністративним судом за право власності на будівлю профспілок на площі Народній, 5 в м.Ужгороді триває. Чергова спроба рейдерського захоплення будівлі в інтересах суду була здійснена напередодні державного свята – Дня Незалежності України, що стало ще одним кроком масового наступу на права профспілок. Її, як і попередню, 3 червня, здійснювали працівники Мукачівського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції Закарпатської області.

Аби захистити Будинок профспілок, перед центральним входом до будівлі «оборону» зайняли працівники облпрофради, облорганізацій галузевих профспілок, підвідомчих організацій, профспілкові активісти різних галузей. Адже з неофіційних джерел стало відомо, що можливе захоплення будівлі із застосуванням сили.

Звертаючись до присутніх, голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько повідомив, що враховуючи те, що судові рішення щодо будівлі профспілок приймалися з грубими порушеннями правових норм, за повного ігнорування позиції і доводів профспілок, президія облпрофради 20 серпня 2018 року прийняла рішення не допускати працівників виконавчої служби до будівлі профспілок.

Чергова спроба рейдерського захоплення будівлі профспілок Закарпаття завершилася невдачею. Профспілки знову вистояли і продовжують свою боротьбу за свої майнові права. Вони твердо переконані, що врешті-решт правда буде за ними.

Про ці події розповіла також авторитетне та впливове видання – газета Верховної Ради України «Голос України».

Матеріал, що було надруковано у газеті, можна  почитати тут:

http://www.golos.com.ua/news/81929

 

Прес-служба Закарпатської облради профспілок

Прес-центр ФПУ

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30