У Закарпатті відомий медик – профспілковий лідер Василь Йовдій презентував свою нову книгу

P1150291

 

 

Завідувач відділенням переливання крові Тячівської районної лікарні №1 у Закарпатті Василь Йовдій – відома особистість серед медиків і профспілкового активу нашого краю. Чимало часу, сил і енергії Василь Юрійович віддає громадській роботі, очолюючи найбільшу у галузі – Тячівську районну організацію профспілки працівників охорони здоров’я та обласне товариство румунів Закарпаття ім. Іоанна Мігалі де Апша.

А ще Василь Йовдій понад чотири десятки років поєднав своє життя з журналістикою, добрим словом згадуючи своїх наставників – відомих журналістів з Тячівщини Михайла Костевича, Юрія Павлишинця, Іона Мігалко, Михайла Тимшу, які завжди підтримували його у творчих надбаннях.

Перу Василя Йовдія належать сотні публікацій різної тематики, яка є досить широкою: охорона здоров’я, донорство, нариси про людей, з ким його зв’язувала спільна робота, відомі особистості Тячівщини, мешканці його рідного села Нижня Апша, профспілкове життя, діяльність товариство румунів Закарпаття, міжнародні зв’язки,  культура, спорт, інформації на інші теми.

Понад 100 публікацій Василя Йовдія у районних, обласних, всеукраїнських засобах масової інформації лягли у основу його першої книги «Слово – моє життя…», яка вийшла у світ у 2010 році і мала великий громадський резонанс.

Поява дебютної збірки публікацій стала додатковим стимулом для Василя Юрійовича, який нині є постійним дописувачем Тячівської районної газети «Нове життя». До речі, до Дня журналіста це видання та його редактор Ольга Фіцай були відзначені в обласному конкурсі на краще висвітлення профспілкової тематики в засобах масової інформації.

Публікації Василя Йовдія знаходять місце майже в кожному номері районки. Його творчі нахили відзначає і відомий журналіст, головний редактор газети Ольга Юріївна Фіцай, якій нещодавно присвоєно почесне звання «Заслужений журналіст України».

Близько 100 нових публікацій Василя Юрійовича увійшли до його другої книги – художньо-документального видання «Слово – моє життя…», яка вийшла цього року. Символічно, що її презентація відбулася на обласному масовому святі медиків Закарпаття – галузевій спартакіаді, яка проходила в місті Ужгороді. На ній були присутні голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок, заступник начальника управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації Тетяна Міцо, голова облпрофради Володимир Фленько, головний лікар Тячівської районної лікарні №1, депутат Закарпатської обласної ради Федір Яринич, колеги-профспілковці, журналісти.  Володимир Фленько вручив Василю Йовдію подяку президії облпрофради за особистий внесок у висвітлення профспілкової тематики у ЗМІ.

На фото:

- під час презентації;

- завідувач відділенням переливання крові Тячівської районної лікарні №1, голова районної організації профспілки працівників охорони здоров’я Василь Йовдій;

- нова книга «Слово – моє життя…».

 

Фото автора,

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради 

 

P1150312

 

P1150596

Архiв
<< < Лютий 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28