ПРЕЗИДІЯ ЦК. Захист має бути ефективним

Изображение 228 1

 

В умовах державного реформування трудові, соціально-економічні права і гарантії працівників культури мають бути забезпечені, - такою є непохитна позиція Профспілки працівників культури України, Президія якої відбулась 27 березня у Києві.

 

На засіданні обговорено результати співпраці Профспілки з керівництвом Суспільного телебачення України по захисту працівників ПАТ «НСТУ» у ході проведення оптимізації штатної структури компанії у Києві і в областях.

Як зазначив виконавчий директор НСТУ Олександр Лієв, саме завдяки активній позиції профспілок, було збережено більш ніж 400 робочих місць, які на початку реформування підлягали скороченню.

 

Изображение 183

 

- Ми працюємо разом з профспілками і розробили конкретні кроки назустріч людям – провели ярмарки вакансій, відкрили власну гарячу лінію з правових питань, а також консультаційні центри у Харкові та Львові щодо працевлаштування. Завдяки цьому у нас немає жодного судового позову про порушення трудових прав, - cказав Олександр Лієв, - тому співпраця з профспілками дає практичний досвід з проведення подібних реформ у подальшому.

Голова Профспілки працівників культури України Людмила Перелигіна наголосила на тому, що реформування суспільного телерадіомовлення, яке проходить за рішенням вищих органів влади, процес складний, але не зважаючи на це, кожна зі сторін його учасниць повинна діяти фахово і професійно проводити ту роботу, за яку вона відповідає. Головне – забезпечити дієвий захист людей, пом’якшити наслідки проведення реформ.

 

Изображение 188

 

Цьому було присвячено й друге питання порядку денного засідання Президії - «Про роль регіональної організації Профспілки працівників культури у проведенні реформи децентралізації (на прикладі Вінницької області)». У прийнятій з цього питання Постанові передбачено систематизація та розповсюдження успішних практик роботи членських організацій Профспілки з новоутвореними об’єднаними територіальних громад, вирішено створити робочу комісію Профспілки з напрацювання Стратегії розвитку Профспілки в умовах децентралізації влади та створення ОТГ.

У засіданні Президії взяли участь та з актуальною інформацією виступили представники Мінрегіонбуду і Міністерства культури України.

 

Изображение 224

 

Изображение 322

 

Изображение 280

 

 Изображение 426

 Изображение 385

 

 Прес-центр ФПУ

 

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31