ЄВРОПЕЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФСПІЛОК ПІДТРИМУЄ ЗАКАРПАТСЬКУ ОБЛПРОФРАДУ

АБ

 

Генеральний секретар Європейської Федерації Профспілок Громадського Обслуговування (ЄФПГО) Ян Віллем Гаудріаан надіслав листа Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, в якому підтримав дії Закарпатської облпрофради (голова Володимир Фленько) щодо відстоювання  їх законного права на Будинок профспілок в м. Ужгороді на площі Народній, 5.

«Шановний пане Прем’єр-міністре! – зазначено в листі Генерального секретаря Європейської Федерації Профспілок Громадського Обслуговування (ЄФПГО).– Українські профспілки поінформували нас про те, що
19 квітня невідомі особи у камуфляжній формі, які нібито представляли адміністрацію Закарпатського окружного адміністративного суду, увірвалися до кабінету керівника Закарпатської обласної ради профспілок Володимира Фленька  в Ужгороді. Вони вимагали від профспілок залишити будівлю, яка знаходиться у їхній власності вже 55 років.

ЄФПГО відомо, що подібні напади є непоодинокими. Нагадаємо, що з
2010 року українські профспілки стикалися з аналогічним нападами і в інших містах України: Дніпропетровську, Чернігові, Полтаві, Одесі та Івано-Франківську.
 До цього часу українські правоохоронні органи не змогли дати адекватну оцінку зазначеним діям, не кажучи вже про реагування з метою припинення подібних нападів.

Шановний пане Прем’єр-міністре! 

Просимо повідомити нам про заходи, яких Ви вживаєте з метою забезпечення того, щоб Україна була країною, у якій відправляється правосуддя відповідно до Цілей сталого розвитку (незалежне державне управління та правосуддя), Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та так званих ключових завдань Східного партнерства. Будемо вдячні Вам за вжиті заходи та відповідь», – повідомляється в листі Генерального секретаря Європейської Федерації Профспілок Громадського Обслуговування (ЄФПГО) Яна Віллема Гаудріаана Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману.

 

 

Прес-служба Закарпатської облпрофради

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28 29 30 31