На порядку денному президії профспілки ЖКГ у Закарпатті – актуальні питання

 

АБ 

На засіданні президії Закарпатської обласної організації профспілки працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський) розглядаються актуальні питання, до вирішення яких разом з господарниками долучається галузева профспілка,й зокрема, первинні  профорганізації.

На недавньому розширеному засіданні президії  з інформацією про роботу первинної профспілкової організації Берегівського водоканалу «Карпатвіз» щодо захисту соціально – економічних прав членів профспілки виступила голова  профкому Наталія Біба, а про роботу первинної профспілкової організації Виноградівського  ВУЖКГ щодо забезпечення безпечних умов праці на підприємстві – голова профкому Федір Товт.

Жваве обговорення викликало Типове Положення про первинну профспілкову  організацію,   ініційоване ЦК галузевої профспілки,  про проект якого  інформував членів президії профспілковий лідер галузі Іван Зелінський.

На засіданні президії також розглянуто питання виконання  бюджету та Статистичний  звіт за 2018 рік, передплати на видання Федерації профспілок України на наступний рік,  відзначено кращих в оздоровленні дітей тощо.

На закінчення  голова обласної організації галузевої профспілки Іван Зелінський привітав членів президії та  присутніх голів  первинних профспілкових організацій з Новорічними та Різдвяними святами.

 

АБ1

 

На фото:

- веде засідання президії голова обласної організації профспілки працівників ЖКГ Іван Зелінський (в центрі);

- фото на згадку – учасники засідання президії галузевої профспілки. 

 

 

 

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

Фото автора

 

 

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30