P1180431

 

Українсько – австрійське підприємство ТОВ «Фішер - Мукачево» - один із світових лідерів з виробництва гірських і бігових лиж та хокейних ключок. Більшість продукції з міста над Латорицею у Закарпатті відправляється на експорт.

Адміністрація підприємства (генеральний директор Василь Рябич) спільно з профспілковим комітетом (голова Сергій Пугачевський) намагаються доповнити виробничі досягнення успіхами в спорті. Цю мету, зокрема, має щорічне проведення кубку з міні – футболу серед цехових команд. Цього року цей турнір став 24-им з початку його заснування.

Після попередніх змагань було визначено пари півфіналістів. Право грати у фіналі завоювали минулорічні переможці – команда «Управа» (апарату управління), яка з рахунком 2:1 перемогла команду «Карбон» (цех композиційних деталей) . Їх суперниками у вирішальному матчі стала команда «ССМ» (ключковий цех), результат якої у зустрічі з командою «Alpin» (цех гірських лиж) вирішив єдиний забитий м’яч.

У поєдинку за бронзові медалі команда «Карбон» лише у серії післяматчевих пенальті перемогла своїх суперників з команди «Alpin».

Дуже видовищним виявився поєдинок за перше місце, за яким на місцевому стадіоні «Авангард» спостерігали близько 300 уболівальників та членів їх сімей. В ньому команда «Управа» лише на останніх секундах зрівняла рахунок у зустрічі з командою «ССМ». Під час серії післяматчевих пенальті воротар «Управи» Василь Готько відбив два пенальті і тим самим приніс перемогу своїй команді.

Після закінчення змагань генеральний директор Василь Рябич вручив кубок переможцю турніру – команді «Управа», а також нагороди учасникам змагань. Почесними призами відзначено кращого бомбардира турніру – Олександра Шафара, який забив протягом змагань п’ять голів, та кращого гравця - Миколу Плачинту ( обидва з команди «Alpin»).

Отже, фестиваль здорового способу життя, як назвали футбольний турнір на УАП ТОВ «Фішер - Мукачево», на який прийшли цілі родини разом з дітьми, підтвердив, що адміністрація (Василь Рябич) та (профком Сергій Пугачевський) роблять добру справу в організації дозвілля працівників. А про те, щоб усі присутні дістали задоволення від свята спорту, подбав незмінний ведучий Євген Старничук.

 

На фото:

- момент футбольного матчу;

- на трибуні - уболівальники;


P1180442

 

-   генеральний директор УАП ТОВ «Фішер - Мукачево» Василь Рябич вручає кубок за перемогу команді «Управа»;

 

P1180445

 

- приз кращому бомбардиру турніру отримує Олександра Шафар (ліворуч);

- команда «Управа» - переможець турніру разом з організаторами Василем Рябичем та Сергієм Пугачевським.

 

P1180449

 

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради