DSC 0970

 

17 липня п.р. на базі Комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради відбулися відбіркові регіональні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці Харківської області під гаслом «Сила духу» з шести видів спорту.

 

Традиційна Спартакіада серед людей з особливими можливостями сприяє їх підтримці в боротьбі з життєвими проблемами, допомагаючи бути мужніми на непростому шляху інтеграції в суспільство.

У привітальному слові голова Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери Пластун Л.В., яка була запрошена на відкриття Спартакіади, щиро подякувала фахівцям управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Харківській області як організаторам щорічного життєдайного заходу, що забезпечує віру людини у власні сили та прагнення бути щасливим по-справжньому, одночасно побажала всім учасникам успіхів та спортивних перемог.

Атмосфера заходу, яку створюють працівники Фонду, спортивні успіхи учасників Спартакіади стають підґрунтям для формування збірної команди, яка представить Харківську область на фінальних змаганнях у вересні 2019 року в м.Ужгороді.

 

Сучкова Л.С.,

Фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою

Харківської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України