Соціальний діалог – велика сила

Будинок Ради профспілок Рівненщини

 

Федерація профспілок Рівненської області   налаштована на єфективний соціальний діалог з усіма депутатами від Рівненщини,     обраними до Верховної Ради, адже тільки у спільній, наполегливій роботі зі зростання економіки та піднесення життєвих стандартів для населення області та країни вцілому вбачає прогрес у розвитку громадянського суспільста та европейського майбутнього України.

 

Зокрема, про це йдеться у вітальному листі обраним народним депутатам, де сказано,що Президія Федерації профспілок Рівненської області від імені 120 тисяч профспілчан працівників 20 галузевих структур, сердечно вітає всіх обраних громадяними області депутатів з переконливою перемогою на виборах до Верховної Ради України і бажає народним   обранцям успіху у майбутній важливій законотворчій роботі на благо народу України.

В усіх Європейських країнах та розвинених державах світу громадська злагода досягається через соціального діалог: влада, роботодавці, профспілки, який допомагає вирішувати всі спірні питання при формуванні і проведенні соціально-економічних реформ та забезпеченні законних прав і свобод громадян. Ефективним інструментом такої співпраці в Україні є Генеральна, галузеві, тристоронні територіальні угоди з соціально-економічного розвитку.

Виходячи з реалій сьогодення, ми розуміємо, що такий важливий документ як Територіальна угода області потребує оновлення з питань: сталого соціально-економічного розвитку області, створення середнього класу, відродження промисловості, забезпечення робочими місцями, своєчасної виплати заробітної плати, невідкладної ліквідації існуючих зарплатних боргів тощо.

Після цього Угода розглядається сесією обласної ради, підписується сторонами соціального діалогу (Облрада, облдержадміністрація, Об’єднання організації роботодавців Рівненщини, Федерація профспілок області) та направляється ця важлива програмна угода для реєстрації в Міністерстві соціальної політики України.

Переконані, що ваше бачення перспектив розвитку країни, області і чесна громадянська позиція, помножені на професіоналізм і бажання активно діяти, протистояти корупції, сприятимуть побудові громадянського суспільства в країні, піднесенню її економіки, державних соціальних стандартів , посиленню верховенства права, встановленню соціальної справедливості.

   Усвідомлюючи складність такого завдання, у цей непростий для країни час, висловлюємо переконання, що за умови посилення дії соціального діалогу в країні, області, постійної взаємодії і співпраці народних депутатів, з владою, бізнесом, профспілками поставлені цілі, щодо покращення життя українців є цілком реальними і здійсненими.

Федерація профспілок області заявляє про свою готовність активно співпрацювати з новим депутатським корпусом у здійсненні Програми розбудови демократичного громадянського суспільства в Україні.

  

         За дорученням Президії,

з повагою Голова Федерації

профспілок Рівненської області                                                                                                      Микола Шершун

 

 

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31