1NPV1832

 

 

З  2 по 3 липня відбулася поїздка делегації Київської обласної ради профспілок до Білорусї. У складі делегації були представники галузевих профспілок області на чолі з головою облпрофради - Кононенком В.Ф.

Мета поїздки – участь у заходах по обміну досвідом роботи з профспілками Мінської області та вироблення стратегії по захисту прав членів профспілок, працюючих на територіях Мінської та Київської областей.

2 липня відбулась зустріч делегації з керівництвом Федерації профспілок Білорусі. Голова ФПБ Леонід Петрович Козик у своєму виступі підкреслив значимість співпраці обласних профцентрів наших країн в сучасних умовах глобалізації.

Валентин Федорович Кононенко зазначив, що незважаючи на різні шляхи у адміністративно-політичному розвитку держав, профспілкові орієнтири у нас – спільні.

В ході зустрічі приємною несподіванкою стало вручення учасникам ювілейних знаків «Федерація профспілок Білорусі: 100 років профспілковому руху».

За пропозицією Білоруських колег, учасники відвідали підприємства і організації області. В ході цих зустрічей відбулись контакти з профактивом, керівництвом й трудовими колективами. Це дало можливість більш глибоко вивчити питання роботи профспілок наших сусідів.

Підсумком дводенного візиту стало спільне засідання президій обласних столичних профоб’єднань. На ньому було ухвалене рішення «О развитии международного сотрудничества между Минским областным объединением профсоюзов и Киевским областным советом профсоюзов». Цим документом передбачено:

-              продовження роботи щодо розвитку міжнародних зв’язків;

-              прийняття мір по захисту трудових соціально-економічних інтересів, безпечних та екологічно чистих умов праці громадян іншої сторони, що є членами профспілки на території сусідньої держави;

-              проводити на регулярній основі спільні засідання робочих органів та інші заходи. Також рекомендовано обласним галузевим організаціям профспілок заключати двосторонні Угоди про співпрацю.

3 липня – знаменний день для білорусів, який залишив яскраві враження у нашої делегації. Профспілкові працівники Київської області взяли участь у святковому параді, присвяченому Дню незалежності Республіки Білорусь.

Потім учасники віддали дань пам’яті загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, поклавши квіти у меморіальному комплексі «Хатинь».

 

 

Оргвідділ Київської облпрофради

 

 

1NPV1813 

 

IMG 6026

 

IMG 6046

 

IMG 6063

 

IMG 6073