Алушта

 

Фізична культура і спорт – невід’ємна складова частина у формуванні кожної особистості. Основними їх завданнями є постійне підвищення рівня здоров’я, фізичного та духовного розвитку людини. 

Державні службовці Рівненської області не є винятком із правила і вже не перший рік активно залучаються до занять фізичною культурою і спортом, беруть участь у різноманітних змаганнях в рамках Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - спартакіада).

Так, і цьогоріч, за результатами проведених змагань на районних та обласному рівнях сформовано збірну команду державних службовців Рівненської області, яка взяла участь у змаганнях фінального етапу XV Всеукраїнської спартакіади. Змагання організовано Міністерством молоді та спорту України, Національним агентством України з питань державної служби, Центральною радою фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» та Центральним комітетом профспілки працівників державних установ України.

Спартакіада проводилася в залах та на спортивних майданчиках Олімпійського спортивно-учбового центру «Спартак» (м.Алушта) згідно затвердженого положення та діючих правил змагань за п’ятьма видами спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи.

Під час урочистого відкриття заходу представник Нацдержслужби зачитав вітальне слово від Голови Національного агентства України з питань державної служби В'ячеслава Толкованова, в якому зазначалося, що проведення таких заходів сприяє залученню державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту та пропаганді здорового способу життя.

«Комплексна модернізація державної служби, яка закладає підвалини ефективності державних інституцій, включає в себе також і розвиток фізичної культури та спорту, що є невід'ємною складовою здорової нації», – йшлося у вітальній адресі.

У змаганнях взяли участь 26 команд державних службовців з регіонів України (530 осіб), кожну з яких очолювали представники обласних та міських державних адміністрацій, територіальних органів Головдержслужби України.

Офіційним представником збірної команди державних службовців Рівненської області була Тетяна Пилипчук, завідувач сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головдержслужби в Рівненській області. Впродовж змагань Рівненських спортсменів супроводжував голова Рівненської обласної профспілкової організації працівників державних установ Іларіон Кучерявий.

За результатами кожного дня змагань відбувалися засідання головної суддівської колегії з представниками команд, де затверджувалися результати та визначався подальший хід головної спортивної події для державних службовців України.

             За підсумками п’яти днів спортивної боротьби загальнокомандне 1 місце посіли держслужбовці Івано-Франківської області, 2 місце - Запорізької, 3 місце - Дніпропетровської області.

             З-поміж Рівненських спортсменів варто відзначити вдалий виступ спортсмена з шахів – начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Дубровицької райдержадміністрації Зої Присяжної.

             Управління державної служби Головдержслужби в Рівненській області висловлює вдячність за участь у змаганнях збірній команді з футзалу, зокрема: Лайтеру Михайлу, Панасюку Віктору, Ковтуну Юрію, Ковальчуку Віталію, Букайло Юрію, Редьці Сергію, Харчуку Миколі; збірній команді з волейболу, зокрема: Муріну Володимиру, Власику Івану, Савитюку Миколі, Токунову Івану, Крупенко Олександру, Яковцю Андрію, Трушеву Юрію, Андрощук Мирославі; спортсменам з настільного тенісу – Пишняк Людмилі, Подику Василю; спортсменам з шахів – Шинкарчуку Максиму та Присяжній Зої; спортсменам з шашок – Гуриновичу Миколі та Калаур Наталії.

Бажаємо усім членам збірної команди Рівненської області міцного здоров'я та спортивної удачі аби в наступному році стати переможцями XVІ Спартакіади!

 

               На фото:  збірна команда державних службовців Рівненської області.

 

 

Іванна Драганчук,

профспілковий організатор Управління державної служби в Рівненській області