P1030254

Контроль за станом охорони праці на підприємствах – один з важливих напрямків роботи Закарпатської обласної ради профспілок (голова Іван Король). Тривалий час цю ділянку роботи успішно очолював головний спеціаліст-технічний інспектор праці Іван Воронич, який був одним з кращих регіональних техінспекторів праці профспілок, за сумлінну працю отримав Подяку Голови Федерації профспілок України, інші відзнаки. А торік колеги по роботі провели Івана Івановича на заслужений відпочинок. За багаторічну роботу по здійсненню контролю за додержанням законодавства про охорону праці його відзначено Подякою Закарпатської облпрофради, яку йому вручив голова обласної ради профспілок Іван Король. І нині Іван Воронич активно співпрацює на громадських засадах з профспілками краю, будучи позаштатним технічним інспектором праці, а також продовжує бути заступником голови профкому облпрофради.

P1030833

Посаду технічного інспектора праці в Закарпатській облпрофраді зараз обіймає молодий спеціаліст Іван Гуштан, продовжуючи славні традиції династії фахівців з охорони праці, започаткованої Іваном Вороничем. Разом з працівниками Держгірпромнагляду в Закарпатській області він приймає активну участь у розслідуванні нещасних випадків на виробництві, допомагає профспілковим організаціям на місцях у вирішенні проблем охорони праці, надає консультації з цих питань. За консультацією до профспілкового фахівця приходять не тільки профспілковці, але й відповідальні керівники структурних підрозділів підприємств, організацій та установ різних галузей.

 

На фото:

  • - голова Закарпатської облпрофради Іван Король (ліворуч) вручає відзнаку ветерану праці Івану Вороничу;
  • - технічний інспектор праці облпрофради Іван Гуштан (ліворуч) консультує начальника служби транспортних засобів і механізації Закарпатської філії ПАТ «Укртелеком» Юрія Ільченка.

 

           Фото автора

   Сергій Баранчиков

             Закарпаття