ФСТ "КОЛОС" ВІТАЄ З ДНЕМ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

5

 

 

Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» щиро вітає усіх спортсменів і тренерів, фахівців спортивної галузі, організаторів сільського спорту, ветеранів товариства, ентузіастів здорового способу життя, колективи фізичної культури з професійним святом здоров'я, мужності та патріотизму – Днем фізичної культури і спорту в Україні!

Розвиток масової фізичної культури, формування здорового способу життя є державним завданням.

Міцне здоров'я, сила, енергійність, оптимізм у повсякденному житті українців – то найнадійніша опора прекрасного майбуття нашої держави.

Сьогодні, як і завжди, вихованці «Колоса» самовіддано тренуються і перемагають на найбільших міжнародних змаганнях у різних куточках світу, зміцнюючи авторитет молодої держави під величною назвою Україна!  

Шановні колосівці! В цей святковий день прийміть слова щирої вдячності та поваги, адже  своєю невтомною працею ви створюєте реальний фундамент нового розквіту нашого товариства і фізкультурно-спортивного руху.

Міцного вам здоров'я, сили духу, оптимізму, родинного щастя, натхнення в усіх справах та яскравих перемог на врожайній колосівській ниві! 

Зі святом!

 

З повагою,

за дорученням Президії Центральної Ради Всеукраїнського ФСТ «Колос»,

 

Голова товариства            Олександр МЕНДУСЬ

Архiв
<< < Травень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31