ЯК КАЖЕ СЕРЦЕ. Час для України жити

КН

Дуже цікавою та хвилюючою видалася презентація чудової книги голови правління Всеукраїнської громадської організації Товариства «Знання» Українипрезидента Університету сучасних знань, члена-кореспондента НАПН України, доктора філософських наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Кушерця «Україна понад усе. Час для України жити», яка відбулася 24 січня  в Зоряному залі Київського планетарію.

На презентації дуже яскраво та змістовно, публіцистично та емоційно виступив сам автор книги Василь Кушерець. Він проінформував слухачів по досягнення та плани Товариства та свої особисто, про те, як відбувалась робота над цією дуже патріотичною книгою.

Ця подія співпала з іншою, не менш важливою. Указом Президента України Петра Порошенка №11/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» Василя Кушерця  нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Ми сердечно вітаємо шановного Василя Івановича з високою державною нагородою і бажаємо нових успіхів у його діяльності!

В обговоренні книги взяли участь відомі діячі української культури, , українські вчені, письменники, громадські діячі та активісти Товариства.

На презентації також виступив та привітав автора книги з її виходом та високою нагородою заступник Голови Федерації профспілок України, відомий шевченкознавець та патріот Євген Драп’ятий.   Він дуже тепло та душевно привітав Василя Кушерця та побажав йому нових звершень на благо України та її народу. 

На зустрічі також відбулися виступи відомого чоловічого хору «Чумаки», народного хору Віталія Лисенка та лауреатів мистецьких конкурсів.

 

Прес-центр ФПУ

 

КН1

 

КН2

 

 

 

КН4

КН5

 

Архiв
<< < Травень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31