Привітання спілчанам від Укрнафтогазпрофспілки

газ

 

 

Шановні спілчани, дорогі друзі!

 

У ці святкові дні від імені Центральної ради Укрнафтогазпрофспілки щиро вітаю всіх працівників підприємств нафтогазової галузі України з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Наша галузь – одна з провідних в економіці країни. Нафтогазовидобувні та нафтогазотранспортні підприємства сьогодні успішно розвиваються і визначають рівень розвитку всієї промисловості, наповнюють державний і місцеві бюджети, сприяють соціальному розвитку країни.

Трудові колективи своєю самовідданою та результативною працею, організованістю та дисципліною роблять усе можливе для виконання виробничих завдань, забезпечення енергетичних потреб та енергетичної безпеки України.

Профспілкові організації через конструктивний соціальний діалог з господарськими керівниками і профспілкову солідарність домагаються гарантованих безпечних умов праці працівників, зростаючої заробітної плати, створення умов для успішного соціального розвитку трудових колективів.

Наша Галузева угода та колективні договори – одні з кращих в Україні. Це – результати повсякденної роботи профгрупоргів, лідерів цехових, первинних, об'єднаних, територіальних, міжрегіональних організацій і всього багатотисячного профспілкового активу.

Низький уклін і слова сердечної вдячності ветеранам, професіоналам з великої букви – за відданість традиціям галузі та десятиліття плідної роботи, неповторну і незабутню школу трудового виховання для молодших поколінь.

Бажаю всім спілчанам, Вашим родинам міцного здоров'я, святкового настрою, достойних трудових доходів і стабільного зростання добробуту в родинах заради процвітання України.

 

Голова

Укрнафтогазпрофспілки                 В.І. Дмитришин

Архiв
<< < Червень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30