ЗВЕРНЕННЯ Президії Закарпатської обласної ради професійних спілок

  завантаження 2 Голові Верховної Ради України Разумкову Д.О.   ЗВЕРНЕННЯ Президії Закарпатської обласної ради професійних спілок   Шановний Дмитре Олександровичу! Президія Закарпатської обласної ради профспілок обурена виступом голови парламентського Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, яка 23 вересня ц.р. перед представниками бізнесу, заявила, що ухвалений попереднім складом парламенту в першому читанні проект Трудового кодексу, що був підтриманий всіма сторонами соціального діалогу, «успішно заблоковано». Натомість буде внесено ліберальний проект, який..

[ Детальніше... ]

Виїзний семінар Молодіжної Ради Об'єднання профспілок Харківської області

Молодежная рада   З 18 по 20 жовтня на базі клінічного санаторію «Роща» пройшов семінар на тему «Аргументована риторика успішного профспілкового лідера» та «Основи проектного менеджменту, або як управляти проектом» організований Молодіжною радою ОПХО для активної профспілкової молоді Харківської області. Згідно плану роботи Молодіжної ради на 2019 рік було заплановано два виїзних семінари для навчання молодих профспілкових лідерів. Перший семінар пройшов на базі оздоровчого комплексу «ЕЛАТ», тематикою якого..

[ Детальніше... ]

БЛОГ. Чим закінчиться реорганізація облавтодорів та чи є там місце працівнику?

 А1 В Україні продовжується процес реорганізації облавтодорів, реалізуються пілотні проекти, об*єднуються філії та скорочуються працівники, успішно програються філіями тендери на виконання робіт, люди без зарплат.   При цьому людський ресурс, долі членів сімей працівників, відрахування до місцевих бюджетів не враховуються. Цікавить тільки сам процес реорганізації колись потужних підприємств з технікою та досвідченими персоналом, досвідом виконання ремонтних та робіт з утримання автомобільних доріг. До кінця року в області буде..

[ Детальніше... ]

На Херсонщині підписано Меморандум про співпрацю

BV0A8266   18 жовтня 2019 року в Херсонському Будинку профспілок відбулась знакова подія – підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області та Херсонською обласною міжгалузевою радою профспілок. Організаторами цього урочистого заходу виступили Добровольський Анатолій Миколайович, голова Херсонської облміжпрофради та Єлисєєва Марина Ігорівна, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області. В заході взяли участь Милокостий Денис Леонідович,..

[ Детальніше... ]

Запоріжці провели круглий стіл з нагоди Дня боротьби з бідністю

IMG 1976 На виконання заходів з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з  бідністю, Запорізька обласна рада профспілок провела засідання «круглого столу». До участі були запрошені представники департаменту соціального захисту облдержадміністрації та м.Запоріжжя, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області Сергій Четвертак, представники галузевих профспілок. Відкриваючи засідання, Голова облпрофради Віктор Сластьон зазначив, що в області проводиться робота по удосконаленню системи..

[ Детальніше... ]

19 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЦЕЛЮЛОЗНО-ПАПЕРОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ !

Den pracvnikv cel bumazh prom   Шановні працівники та ветерани целюлозно – паперової   промисловості !   Від імені Центрального комітету Профспілки працівників лісових галузей України   вітаю   всіх   працівників і   ветеранів   целюлозно-паперової промисловості, які на   заслуженому відпочинку, з професійним святом!    Целюлозно-паперова промисловість – одна із успішніших в галузі. Запорукою успіху галузі є самовіддана праця кожного робітника.              Свій професіоналізм ви щоденно підтверджуєте зростанням..

[ Детальніше... ]

Урочистості з нагоди 100-річчя профспілок Вінниччини

IMG 5398   17 жовтня 2019 року у Будинку профспілок відбулося урочисте засідання Ради Федерації профспілок Вінницької області, присвячене 100-річчю утворення об’єднання профспілок Вінниччини.   У заході взяв участь та виступив заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко. Засідання Ради відкрив Голова Федерації профспілок області Микола Колесник, який привітав усіх присутніх із 100-річним ювілеєм утворення об’єднання профспілок Вінниччини. Він зазначив, що об’єднання профспілок пройшло непростий історичний шлях свого розвитку в..

[ Детальніше... ]

У Чернівцях підписано Меморандум про співпрацю

 IMAG0354 16 жовтян ц.р. у рамках засідання президії Чернівецької обласної ради профспілок було підписано Меморандум про співпрацю між облпрофрадою та Чернівецьким регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.   Свої підписи під цим документом поставили голова облпрофради Володимир Шкварковський та директор Центру Аркадій Мунтяну.   Керівник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поінформував присутніх про систему БПД, її структуру у Чернівецькій області, практику захисту трудових прав і соціальних гарантій громадян...

[ Детальніше... ]

В Івано-Франківській області виведено з «тіні» понад 32 млн.грн зарплати

1 trystoronnya rada   Відбулося засідання виконавчого комітету Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради, під час якого обговорено комплекс питань, пов’язаних з визначеними Урядом соціально-економічними показниками у проєкті Держбюджету країни на 2020 рік. Прийнято текст Звернення з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю. Також заслухано інформацію управління праці департаменту соціальної політики ОДА про стан виплати заробітної плати в області на..

[ Детальніше... ]

Чернігівщина розпочинає новий навчальний рік в системі профспілкової освіти з новими завданнями

 IMG 4898 17 жовтня в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок відбулася зустріч з профспілковим активом Чернігівської області. Приводів було декілька: нещодавній Всесвітній день дій за гідну працю, Міжнародній день боротьби за ліквідацію бідності, а також символічний початок сезону профспілкового навчання.   Відкрив захід голова Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області Ігор Москаленко. Лідер озвучив досягнення системи профнавчання області, про які свідчить і визнання НМЦ профспілок, як найкращого на рівні..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Жовтень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31