Як живе перший український джип "Волинянка"?

P1220832 Хто не пам’ятає знамениту "Волинянку" з бризентовим кузовом, двома ходовими мостами, для якої не було перепон бездоріжжя, ровів і горбків? Вона хоробро  брала  призи  на  знаменитих  раллі  і  була  абсолютно   доступною  і городянам і селянам. Вона однаково успішно возила на св‘ята сім’ї на гостини,а у будні - і поросят з ярмарку і картоплю і будівельні матеріали. Словом, це була ще та трудівниця. Зараз її виробник -..

Запорізька облпрофрада з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю провела навчання профспілкового активу міста Токмака і Токмацького району

PA060186   Запорізька облпрофрада з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю провела семінар для профспілкового активу міста Токмака та Токмацького району, у якому взяли участь 125 активістів. Відкрив семінар Ігор Скороходов – заступник голови облпрофради.  Він надав слово  заступнику мера міста Токмака Сергію Степурі, який наголосив на важливості проведення подібних заходів і висловив сподівання, що такі зустрічі носитимуть і надалі..

Право власності на Будинок профспілок в місті Ужгороді: судове свавілля продовжується

P1150901 У Закарпатській обласній раді профспілок відбулася прес-конференція голови облпрофради Володимира Фленька для журналістів всеукраїнський та місцевих засобів масової інформації. Її «гарячою» темою стала боротьба за право власності на Будинок профспілок в місті Ужгороді на площі Народній, 5, яка останнім часом набула особливої гостроти. На прес-конференцію запрошували і голову Закарпатського окружного адміністративного суду Олексія Шешеню, як другу сторону протистояння, але він не з’явився. Історія цього питання..

В Запорізькій обласній раді профспілок пройшло засідання круглого столу присвяченого 10 річниці Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародному дня боротьби з бідністю

IMG 3361   У рамках відзначення 10 річниці Всесвітнього дня дій за гідну працю та Міжнародного дня боротьби з бідністю Запорізька обласна рада профспілок провела круглий стіл на тему «Гідна праця –продуктивна зайнятість, достойна зарплата, сучасні безпечні робочі місця».   У заході взяли участь представники сторін соціального партнерства: Володимир Дановський - перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Запорізькій області, Євгеній Драздович - начальник відділу Департаменту соціального захисту населення..

Профспілка працівників житлово-комунального господарства провела семінар-нараду

    11-13 жовтня в санаторії «Жовтень» (Київ. Конча-Заспа) відбувся семінар-нарада з питань ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової  звітності в неприбуткових організаціях Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.   На заході були присутні завідуючі фінансовими відділами, головні бухгалтери, заступники головних бухгалтерів, скарбники та інші працівники, які відповідальні за фінансові питання обласних, міських комітетів (рад), первинних та об’єднаних первинних організацій Профспілки з 17 регіонів країни – всього 50 осіб. Відкрили семінар..

Спартакіада працівників житлово-комунального господарства Закарпаття

IMG-16304ee297e55b1fb9695149916857f0-V     На базі дитячого оздоровчого закладу «Барвінок» у Перечині відбулася XV обласна галузева спартакіада, яку організувала і провела Закарпатська обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський). На старт спартакіади вийшли 10 команд підприємств і організацій галузі. Приємно відзначати, що за свої команди виступало чимало їх керівників, й зокрема, директор КП «Водоканал міста Ужгорода» Станіслав Карташов, начальник Виноградівського ВУЖКГ Михайло Білинець, начальник КП..

Засідання Ради профспілок Черкащини

 IMGP8230       12 жовтня відбулося засідання Ради ФПО з порядком денним «Про роботу членських організацій області щодо соціально-економічного захисту членів профспілок» за участі голови ФПУ Осового Г.В. У роботі профспілкового зібрання взяли участь заступники голів області державної адміністрації Овчаренко С.М. та ради Гайович В.Р., радник голови об’єднання роботодавців області Драченко В.М., директор Черкаського обласного центру зайнятості Дендемарченко Г.Г., начальник Головного управління ПФУ Зінник С.М., начальник управління Держпраці Лазарєва..

Спартакіада профспілок Черкащини

22368657   7 жовтня поточного року спортивний сезон профспілки Черкащини завершили традиційною міжгалузевою Спартакіадою. У ХХІУ за ліком Спартакіаді, старти якої відбувалися на спортивних спорудах КП «Центральний стадіон» та в спортзалі політехнічного технікуму, взяли участь понад 200 спортсменів з 12 команд обласних галузевих профоб’єднань.   Урочисте відкриття Спартакіади відбулося на центральній арені КП «Центральний стадіон», у якому брали участь Голова Федерації профспілок області Петро Шевченко, керівники обласних галузевих..

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО АКТИВУ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ АВТОМОБІЛЬНОГО ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО МАШИНОБУДУВАННЯ УКРАЇНИ У МІСТІ ХАРКІВ

фото 1     У місті Харкові 10 -12 жовтня 2017 року на базі Харківського регіонального Центру з питань профспілкового навчання Академії праці, соціальних відносин і туризму Федерації профспілок України відбулось навчання профспілкового активу Профспілки працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України. Учасники семінару – профспілкові активісти, представники обласних організацій профспілки, голови первинних профспілкових організацій, члени профкомів, голови цехкомів провідних підприємств (організацій) галузі з Білої Церкви, Бердянська, Конотопа, Кременчука,..

Кредитна спілка "Профспілкова скарбниця" запрошує на "День відкритих дверей"

1164     ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ЧЛЕНИ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!   19 жовтня 2017 р. - Міжнародний День кредитних спілок. Кредитна спілка «Профспілкова скарбниця», якій вже 15 років, запрошує Вас на «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ», що відбудеться в приміщенні Кредитної спілки (м.Київ, вул. Богдана Хмельницького, 16-22, оф. 804). Завітавши до нас, Ви детально ознайомитеся з роботою "Профспілкової скарбниці" й дізнаєтеся про широкий спектр послуг, які вона надає. Довідки за тел.: (093) 252-14-84, (050) 305-83-50,..

Більше статей...

 1. XІX-а Всеукраїнська спартакіада державних службовців відбулася у Закарпатті
 2. День дій за гідну працю на Рівненщині
 3. У Федерації профспілок Вінницької області відбувся семінар-навчання з представниками членських організацій
 4. Всесвітній досвід профспілкового руху – первинкам
 5. Рішення президії: територіальна угода на новий термін готова до підписання
 6. У Вінниці проведено міжгалузевий легкоатлетичний крос ”Осінь-2017
 7. Волинською обласною організацією профспілки працівників соціальної сфери проведено спортивні змагання
 8. Дієва співпраця соціальних партнерів – захищеність працівників
 9. Профспілки Закарпаття налаштовані рішуче Їх дії знаходять підтримку в облдержадміністрації і обласній раді
 10. До Всесвітнього дня дій за гідну працю. Громадський університет правових знань Миколаївщини продовжує роботу з актуальних тем
 11. У Житомирі відбувся профспілковий форум «Гідна праця – продуктивна зайнятість, достойна зарплата, сучасні безпечні робочі місця»
Архiв
<< < Жовтень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31