Чернігів — місце проведення засідання президії Центрального комітету Укрелектропрофспілки

IMG 20191204 113031   На базі Навчально-методичного центру профспілок протягом 4 - 6 грудня тривав семінар для бухгалтерів та спеціалістів з правової роботи. Днем раніше, за участю лідерів структурних ланок Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, голови Організації Сергія Шишова та його заступника Олександра Давиденка відбулося засідання ЦК.   Учасники навчання розглянули великий спектр питань, починаючи з особливостей регулювання робочого часу працівників, практики укладання колективних договорів та угод,..

[ Детальніше... ]

ВІСТІ З МІСЦЬ. Виклики та загрози профспілковому руху і завдання профспілок у сучасних умовах

Рада Хмельниччина 1   Нині навряд чи є важливіша тема для профспілок. І саме вона стала ключовим питанням засідання ради Федерації профспілок Хмельницької області. Відповідна постанова прийнята в травні поточного року, а тепер профактив аналізував хід її виконання.   У доповіді Голова ФП області Геннадій Харьковський, зауважив, що події, які відбувалися в країні впродовж останніх років, особливо в 2019–му, засвідчили про радикальні зміни в суспільній свідомості та настроях..

[ Детальніше... ]

Молодість, активність, співпраця

Семінар молодь   Відбувся експеримент – спільне тренінгове заняття для членів Молодіжної Ради обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України та членів комісії Федерації профспілок Черкаської області з питань молодіжної політики.   Всіх присутніх привітали: Петро Шевченко – голова Федерації профспілок Черкаської області, Наталія Дутко – голова обласної організації профспілки працівників соціальної сфери, Марина Горлач – голова обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу. Цей день знаменний відзначенням Дня гідності..

[ Детальніше... ]

Сумуємо разом!

pageu96-750x435 Свої співчуття у зв’язку із трагедією до керівництва Державного вищого навчального закладу "Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу", профкомів студентів і викладачів надіслала Центральна Рада Всеукраїнської профспілки торгівлі громадського харчування та послуг.        У ньому міститься побажання найшвидшого одужання всім постраждалим, які перебувають у лікарнях.        В ці дні жалоби розділяємо біль скорботи та сумуємо разом з Вами!        Лист Профспілки додається. Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Відзначення запорізьких профспілкових активістів

IMG 2115   Під час п’ятого пленарного засідання Ради Запорізької обласної ради професійних спілок 28 листопада 2019 року відбулося нагородження кращих професійних активістів Запорізької області.    Нагороди та профспілкові відзнаки вручено головам обкомів Профспілок, головам первинних профспілкових організацій та керівникам підприємств.  За багаторічну суспільну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток профспілкового руху в Запорізькій області, та з нагоди 70-річчя від Дня народження Голову Запорізької..

[ Детальніше... ]

АКЦІЯ ПРОТЕСТУ. Атомпрофспілка вимагає від Уряду ефективного вирішення проблем галузі

А15   Представники Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України (Атомпрофспілка) 4 грудня провели акцію протесту біля будівлі Кабінету міністрів України, вимагаючи ефективного та справедливого вирішення проблем, що накопичились в галузі, а також відставки міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Олексія Оржеля   Того ж дня акції протесту – вже другого етапу мирного наступу представників профспілкових організації галузі – відбулися в регіонах. .За словами голови Атомпрофспілки Валерія Матова, в..

[ Детальніше... ]

Запорізькі профспілки обговорили питання оплати праці

IMG 2140   На засіданні Запорізької обласної ради профспілок основним питанням розглянуто «Про стан   оплати праці в Запорізькій області та роботу членських організацій облпрофради щодо його поліпшення».   В інформації завідуючої відділом соціально-економічного захисту прав та інтересів працівників облпрофради Тамари Белескової було окреслено систематизовані основні статутні завдання профспілок в питаннях оплати праці працівників Запорізької області. Аналіз даних статистичних спостережень свідчить що рівень тіньової зайнятості в області складає десь..

[ Детальніше... ]

Київміськпрофрада закликає підтримати профспілки Закарпаття

пр2   Сьогодні Президія Київської міськпрофради ухвалила Заяву, в який закликала членські організації ФПУ підтримати профспілки Закарпаття у їхній боротьбі.   У Заяві зазначено, що Президія Київської міськпрофради обурена кричущим фактом свавілля проти Закарпатської обласної ради профспілок і висловлює протест проти дій Закарпатського окружного адміністративного суду та вимагає від влади негайного втручання у вирішення цього конфлікту. Вона закликає членські організації ФПУ підтримати профспілки Закарпаття, щодо порушення прав профспілок на..

[ Детальніше... ]

РЕЗОНАНС. «Не контроль і покарання, а нагляд і сприяння»…

ТРИСТОРОННЯ РАДА Саме такі пріоритети мають бути встановлені у стосунках підприємств і підприємців з контролюючими службами. Про це йшлося минулого тижня на представницькому засіданні круглого столу, ініційованому владою роботодавцями та профспілками.   Детальніше   ТРИСТОР рада      МАРТА ПАВЛИШИН Івано-Франківська обласнарада профспілок

[ Детальніше... ]

Захоплено Будинок профспілок Закарпаття в місті Ужгороді

P1190032   29 листопада 2019 року о 7.30 год. ранку, без будь-якого попередження група невідомих осіб, із застосування фізичної сили, увірвалася в будівлю облпрофради на пл. Народній, 5 і заблокувала вхід в Будинок профспілок. Тим самим було повністю паралізовано роботу облпрофради, галузевих облорганізацій профспілок, підвідомчих організацій, працівники яких не змогли дістатися на свої робочі місяця.   Прямо перед будівлею профспілок з ініціативи голови Закарпатської облпрофради Володимира Фленька було..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31