images

 

Президія Федерації профспілок України на засіданні 25 червня ц.р. затвердила Звернення ФПУ «За соціальну і справедливу Україну» до учасників виборчого процесу до Верховної Ради України та членів профспілок. В ньому ФПУ закликала політичні сили, які беруть участь у позачергових виборах до Верховної Ради України, приділити особливу увагу у своїх передвиборчих програмах завданням, що будуть спрямовані на відчутне покращення життя працівників.

 

ФПУ розраховує, що в центрі уваги нової демократичної коаліції, сформованої після парламентських виборів в Україні, буде соціальне спрямування розвитку економіки, а права громадян і соціальна справедливість ітимуть пліч-о-пліч з економічною доцільністю.

 

Усвідомлюючи складність такого завдання у цей непростий для країни час, ФПУ висловила переконання, що за умови постійної взаємодії і співпраці влади, бізнесу, професійних спілок та громадських організацій поставлені цілі є цілком реальними.

 

Президія Федерації профспілок України звернулася до всіх спілчан та громадян України із закликом прийти на виборчі дільниці та зробити свідомий вибір, віддавши свій голос партіям, що підтримують вимоги профспілок та здатні забезпечити краще майбутнє громадянам країни.

 

У листі, направленому Федерацією профспілок учасникам виборчого процесу до парламенту, зазначалось, що ФПУ відкрита до співпраці з політичними партіями та народними депутатами України, які підтримують загальнолюдські цінності й дотримуються засад демократії, права та соціальної справедливості.

 

 

На лист ФПУ вже надійшли відповіді від низки політичних партій: «Слуга народу», «Голос», «Європейська Солідарність».

 

Наводимо окремі цитати:

 

 

«Партія «Голос» принципово стоїть на позиціях людиноцентрично державної політики і ключовим своїм пріоритетом вважає значне покращення умов життя українців, їхнього соціально-економічного становища. Програмні засади нашої партії співпадають з багатьма пріоритетами, викладеними у вашому зверненні… Партія «Голос» відкрита до обговорення пріоритетних завдань, які могли б бути реалізовані в наступному скликанні Парламенту та наступному Уряді. Дозвольте запропонувати зустрітися з представниками ФПУ, щоб провести таке обговорення та обговорити можливість взаємодії на робочому рівні».

 

 

«…Приємно зазначити, що висловлені профспілками у Зверненні пропозиції з проблемних питань цілком співпадають з програмними засадами Партії «Європейська Солідарність» щодо здійснення соціальної політики в Україні. …Спільними зусиллями ми зможемо досягнути економічного зростання країни в інтересах підвищення добробуту людей.».

 

ФПУ очікує реакції інших політичних сил на Звернення ФПУ.

 

Взаємодія з політичними силами не вичерпується передвиборчим процесом. Ми маємо надії на подальшу співпрацю з ними вже в новообраному парламенті.

 

 

Прес-центр ФПУ