slavyansk    

 

      "Санаторій у Слов’янську відноситься до проблемних об'єктів “Укрпрофоздоровниці”. І через специфіку роботи у воєнний та поствоєнний період, і через те, що “Cлов’янський" один з тих привабливих санаторіїв, в якому постійно хтось хоче навести лад, - зазначає на сторінці в Facebook заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко. - До провокацій, саботажу, цькування активістами там вже звикли. І всі ці події мають одну ціль - змінити власника.

      Вчора місцеві жителі Слов’янська вийшли на черговий мітинг з лозунгами: “Ганьба Укрпрофоздоровниці” і вимагали віддати санаторій Слов’янський державі. Чіткого усвідомлення своїх дій і наслідків цих дій нажаль у більшосьті громадян немає. Про це свідчать і прохання віддати санаторй негайно, кому-небудь, хоч якомусь міністерству чи зацікавленій людині, аби лише віддати. Основна проблема, яку озвучили на мітингу – люди бояться, що після закінчення курортного сезону вони залишаться без світла, адже станції подачі електроенергії в місто знаходяться на території санаторію. Але ніхто з мітингуючих чомусь не сказав про реальні обставини роботи санаторію. Можливо люди і справді цього не знають.

     З початком війни на Донбасі у 2014 до сьгодні 2 корпуси з трьох працюють як гуртожитки для військових. Прийнявши захисників нашої країни робота була фактично паралізованою, для відпочиваючих залишилось 300 місць, більша половина з яких належить спінальникам, відповідно ціна закупівлі путівок – мінімальна. На розвиток санаторію залишається мало.

     А проблема з комунікацями дійсно існує, щоправда дивитися на неї потрібно комплексно і це не проблема санаторію чи жителів, це проблема міста і вирішувати її необхідно разом з місцевою владою. На території санаторію зосереджені коммунікації, якими користується все місто, а обслуговуються вони коштом санаторію. І коли санаторій працював на повну потужність, цієї пролблемі не було, а коли в роботі почалися складності - це одразу відчуло місто. Єдине раціональне вирішення цієї проблеми- діалог з місцевою владою, який потрібно налагодити. Здоровий діалог, спрямований на розвиток того єдиного наразі підприємства, що функціонує у місті".