81214602


Шановні друзі, колеги!

 

Від імені Профспілки працівників культури України прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек - свята, яке демонструє глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, до визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства, як великого Храму Книги.

Завжди актуальними будуть крилаті слова видатного українця Івана Франка: «Книги - морська глибина, хто в пірне аж до дна, той, хоч і труду мав досить, дивнії перли виносить». Адже, час і практика довели людству, що ніщо не приносить такого духовного задоволення та насолоди, як Її Величність Книга. Вона була і залишається універсальним та невичерпним джерелом знань.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин мудрості народу та пізнання книжкового багатства є бібліотечні працівники. Саме Ви, шановні, своєю працею постійно доводите, що лише з інформацією та Книгою створюється успішне майбутнє незалежної України.

Тож, низько вклоняємось Вашому бібліотечному мистецтву, Вашій самовідданій праці, майстерності та професіоналізму!

Бажаємо Вам міцного здоров'я і благополуччя, успіхів у професійній діяльності, нових творчих знахідок, втілення всіх Ваших масштабних проектів і починань! Вдячності Вам від читачів та мирного неба над головою!

 

     З глибокою повагою до кожного бібліотечного працівника,

                         Голова Профспілки працівників культури України

 

                                                                                                   Л.Ф. Перелигіна