IMG 20171108 095159

 

Сьогодні Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з новопризначеним директором Групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи паном Маркусом Пілгрімом.

 

У ході зустрічі, яка відбулась на прохання пана М. Пілгріма у рамках його візиту до України, обговорено перспективи міжнародної співпраці ФПУ, зокрема, щодо реалізації Програми МОП Гідної праці для України.

Григорій Осовий поінформував про діяльність ФПУ у вирішенні актуальних питань, що сьогодні на часі, а також про позицію профспілок щодо проведення пенсійної і медичної реформ, роботи над проектом Державного бюджету України на 2018 рік та Трудовим кодексом.

 

IMG 20171108 091145

 

У свою чергу пан Пілгрім розповів, що метою його візиту до нашої країни є проведення низки зустрічей з тристоронніми партнерами МОП, зокрема профспілками і роботодавцями для розширення можливостей співпраці в рамках проектів, що реалізуються за сприяння МОП та ЄС. Один з таких проектів, що вбув опрацьований спільно з профспілками, і відкрито вчора у Києві, має назву «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».

Досягнуто домовленостей про співпрацю у реалізації нових проектів, що стосуються реформування Державної інспекції праці, безпеки праці та охорони здоров’я, розвитку соціального діалогу тощо.

У зустрічі взяв участь Національний координатор МОП в Україні Сергій Савчук.

 

IMG 20171108 091234 1

 

Прес-центр ФПУ