12014 1

 

1 грудня в київському офісі Фонду ім. Фрідріха Еберта профспілкові лідери зустрілись із головою групи Прогресивного Альянсу Соціалістів і Демократів у Європейському Парламенті Ганні Пітелла (Gianni PITTELLA).

 

Голова ФПУ Григорій Осовий та Голова Профспілки будівельників України Василь Андреєв мали можливість розповісти про соціально-економічну ситуацію та найбільші проблеми в Україні в умовах жорсткої економічної кризи та військової агресії, поділитись думкою щодо результатів виборів до парламенту, окреслити основні виклики в проекті нового Трудового кодексу, а також повідомити про ситуацію з правами працівників та профспілок в Автономній Республіці Крим. 

Окремою темою зустрічі стало формування Української частини Платформи громадянського суспільства як майданчика для соціального діалогу в процесі імплементації Угоди про Асоціацію Україна-ЄС.
Г.Піттелла повідомив, що протягом наступних днів в нього будуть зустрічі із найвищим українськими високопосадовцями, під час яких він висловлюватиме повну підтримку профспілкових ініціативам в галузі захисту трудових прав та розвитку соціального діалогу.

 

На фото:

під час перемовин Голови ФПУ Г.Осовго з Г.Пітеллі


 

Інформаційно-аналітичний центр ФПУ

за інформацією Профспілки будівельників