78dd103f 6565

 

8000 ГРИВЕНЬ -

 

МАЄ БУТИ СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА УКРАЇНЦЯ !   

 

П Р О Ф С П І Л К О В И Й    Р Е Ф Е Р Е Н Д У М

 

Натисни на СТАРТ (зайдеш на сайт голосування) і проголосуй за нову зарплату і наближення її до європейської!

За свою роботу вже зараз громадяни України мали б отримувати в середньому не менше 8000 гривень, а висококваліфіковані працівники 15-20 тисяч гривень. Це ретельно економічно обраховані, юридично обґрунтовані і соціально відповідальні розміри заробітної плати за працю наших співвітчизників. Згоден – тисни СТАРТ (зайдеш на сайт голосування) і проголосуй!!

Для мотивації та спонукання виконувати Закони України та сприяти економічному зростанню має бути встановлено базову державну гарантію мінімальну заробітну плату вже з 2015 року в розмірі не менше 4000 гривень – це вирахувана вартість мінімальної рентабельності некваліфікованої праці.

Першим кроком до досягнення такої мінімалки (враховуючи сучасні економічні складності) ФПУ пропонує встановити у 2015 році мінімальну зарплату, що гарантує можливість заробити не менш ніж на мінімальну пенсію. Для цього некваліфікований працівник має гарантовано заробляти не менше 3093 гривні, а відтак працівники виробничої і бюджетної сфер мають отримувати в 2-3 рази більший заробіток відповідно до своєї кваліфікації і пропорційно тарифним розрядам.

Подальше зростання мінімальної та середньої зарплат у 2015-2017 роках має забезпечити динамічну ліквідацію розриву в оплаті праці в Україні та в країнах - нових членах Євросоюзу.

Україна - це Європа і зарплата українців має бути європейською!

Згоден – НЕ ЗВОЛІКАЙ і тисни СТАРТ (зайдеш на сайт голосування) й голосуй!!!

Запроси до голосування своїх друзів і колег, розмісти цю інформацію в соцмережах і на своїх профспілкових сайтах.

Твоя думка є вирішальною!!!

 

Голосування буде завершено в міжнародний День Гідної праці, що щорічно проводиться 7 жовтня.

 

  

Коментар щодо економічної і соціальної доцільності підвищення зарплат і потреби у проведенні профспілкового референдуму читай за ссилкою ПРОФСПІЛКОВИЙ РЕФЕРЕНДУМ. Українському народові – гідне життя!