mqdefault

Профсоюзный протест в Ужгороде. Съехались представители разных областей Украины. Местные, в первую очередь, требовали оставить в их собственности Дом профсоюзов, который по решению суда - профсоюзники должны покинуть.

Кроме того, во время митинга - участники приняли обращение к Кабмину и Верховной Раде. В нем требуют повысить минимальную зарплату, создать новые рабочие места и снизить тарифы на коммунальные услуги. Эта акция - предупредительная. Если к ней не прислушаются - обещают провести всеукраинскую. 

"Ми розпочинаємо всеукраїнську хвилю, сьогодні пішов наступ на профспілки, у профспілок почали відбирати майно рейдерським захопленням, приймаються неадекватні некомпетентні рішення і через суди забираються будинки профспілок, забираються санаторії, забираються будинки відпочинку", - говорит Владимир Фленько, глава Закарпатского облпрофсовета.

"Преше право - це право на працю, надати робоче місце людині, надати заробітну плату людині, достойну, ту, яка дозволяє жити не в бідності, жебратцтві, а отримувати належним чином сім'ю і відчувати себе людиною, право на безпеку праці, сьогодні не тільки на Східному фронті гинуть люди, щорічно 400-450 наших співвітчизників на заводах - фабриках на полі гине, 5-7 тисяч стає інвалідами", - говорит Григорий Осовой, глава Федерации профсоюзов Украины.

Телеканал Интер, программа "Подробности"

Для перегляду натисніть ТУТ