590

 

У № 130 газети Верховної Ради України «Голос України» від 18 липня 2018 р. вийшла стаття під назвою: «Від історії виникнення майна профспілок до реального захисту їхніх прав».

 

Авторами публікації виступили Голова ФПУ Григорій Осовий та заслужений юрист України, заступник Міністра Кабінету Міністрів України, керівник юридичного підрозділу Секретаріату Кабінету Міністрів України (2005 – 2015 рр.) Павло Кондик.

У статті наголошується на тому, що «Питання захисту майнових прав професійних спілок сьогодні є найбільш гострим для Федерації професій­них спілок України та її членських організацій. І не тому, що існує проблема із зако­нодавчою неврегульованістю статусу майна профе­сійних спілок, а також утворених за їх участю суб’єктів господарювання. Навпаки, на думку профспілок, це питання повністю урегульовано відповідними ак­тами законодавства. Але дехто вважає його остаточ­но не вирішеним, що призводить до численних судо­вих спорів, пов'язаним із захистом права власності та інших майнових прав профспілок".

 

З повним текстом публікації можна ознайомитись тут.

 

На захист майнових прав профспілок 26 липня 2018 року відбудеться акція-пікетування Окружного адміністративного суду м. Києва на підтримку Полтавської обласної ради профспілок.

 

Акція проходитиме під час розгляду в суді справи про визнання противоправним та скасування розпорядження КМУ від 11.01.2018 № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у Полтаві Генеральній прокуратурі України».

 

Прес-центр ФПУ