Изображение 1523

 

Сьогодні відбувся черговий етап підготовчого засідання в Окружному адміністративному суді м. Києва по справі щодо визнання протиправним і скасування Розпорядження КМУ від 11 січня 2018 р. № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у м. Полтаві Генеральній прокуратурі України».

 

Під час засідання під стінами будівлі Суду відбулося інформаційне пікетування. В акції взяли участь понад 200 профактивістів, представників профспілкових організацій Полтави, всеукраїнських профспілок та профоб’єднань, трудових колективів ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», апарату ФПУ.

Перед спілчанами виступив голова Полтавської обласної ради профспілок Леонід Вернигора, який закликав більш рішуче боротися зі спробами порушити законні права профспілок шляхом привласнення у різних областях України будинків профспілок та інших профспілкових об’єктів.

 

Изображение 1472

 

У цьому його активно підтримали учасники пікету.

На судовому засіданні було розглянуло клопотання сторін, зокрема з боку позивача, який пропонував у якості третьої особи на стороні відповідача залучити Міністерство юстиції України, мотивуючи це необхідністю більш об’єктивного розгляду справи та усунення суперечностей, які на думку позивача, наразі існують у наявних на розгляді суду документах. Через заперечення протилежної сторони клопотання з боку сторони профспілок було відхилено.

 

Изображение 1506

 

На цьому Суд завершив підготовче засідання та призначив розгляд справи по суті, що відбудеться у колегіальному складі. Цьому передуватиме визначення складу судової колегії та часу проведення її засідання, про що буде повідомлено учасників процесу в установленому порядку.

Профспілкові організації вимагають від Суду справедливого рішення, яке стане для них визначальними моментом у подальших діях: або ми досягаємо правди, або продовжуємо протест.

 

Изображение 1489

 

Изображение 1471

 

Изображение 1530

 

Изображение 1531

 

Изображение 1527

 

Прес-центр ФПУ