Б

        

На виконання рішення СПО об’єднань профспілок з метою врегулювання питань оплати праці для працівників бюджетної сфери в проекті Генеральної угоди на новий строк 5 травня 2018 року відбулася консультативна зустріч представників СПО об’єднань профспілок з Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою.

У зустрічі взяли участь перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови Федерації профспілок України Олександр Шубін, заступник Голови СПО об’єднань профспілок, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, заступник Голови СПО об’єднань профспілок, голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Анатолій Широков,  керівники галузевих профспілок бюджетної сфери, члени Робочої групи з напрацювання пропозицій до проекту Генугоди на новий строк з питань оплати праці. .

 

Б2

 

В ході зустрічі сторони обговорили перебіг переговорного процесу з укладання Генеральної угоди, намітили шляхи врегулювання розбіжностей у підходах, зокрема, з питань, що стосуються оплати праці. Також сторонами було підтверджено, що до укладання нової Угоди, відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» зберігає свою чинність Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2016-2017 роки.

 

Б1

 

Що стосується розповсюдження норм Генеральної угоди з питань оплати праці на бюджетну сферу та участі представників профспілок бюджетної сфери в переговорному процесі з укладення Генеральної угоди на новий строк, Міністр соціальної політики Анатолій Рева підкреслив, що інтереси працівників бюджетного сектору обов’язково мають бути представлені в ході переговорного процесу, а питання оплати праці працівників бюджетної сфери мають бути врегульовані Генеральною угодою як це передбачено положеннями чинного законодавства відповідно до Кодексу законів про працю, законів України «Про оплату праці» та «Про колективні договори і угоди».

 

Управління соціального діалогу та колективно-договірного регулювання

Прес-центр ФПУ