Б

 

Доручити членам Робочої комісії об’єднань профспілок ініціювати на засіданні Спільної робочої комісії розгляд компромісних положень проекту Генеральної угоди на новий строк та в тижневий термін після проведення засідання СРК сформувати остаточну редакцію проекту Угоди, таблицю розбіжностей до неї та надати ці матеріали Сторонам. Таке рішення прийнято під час засідання Спільного представницького органу  репрезентативних  всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні (Угода про утворення СПО об’єднань профспілок від 04.09.2012р.), що відбулось 21 січня.

Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

Члени СПО також доручили Секретаріату Робочої комісії об’єднань профспілок сформований проект Генеральної угоди на новий строк, таблицю розбіжностей оперативно надіслати профоб’єднанням – суб’єктам Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017. Було вирішено у двотижневий термін, після направлення проекту, провести засідання СПО об’єднань профспілок, де прийняти рішення щодо можливості укладення Генеральної угоди на новий строк та надання згоди й повноважень на її підписання.

Такі рішення ухвалено після обговорення інформації керівника Робочої комісії СПО об’єднань профспілок, першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок Олександра Шубіна та  враховуючи висловлені під час обговорення пропозиції.

Зокрема, зазначалось, що на робочій нараді керівників репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок – суб’єктів Угоди про утворення СПО об’єднань профспілок від 08.09.2017, яка відбулася 26 грудня 2018 року, Голові СПО об’єднань профспілок було доручено ініціювати проведення на початку січня 2019 року консультацій з керівником Сторони органів виконавчої влади Ревою А.О. та головою СПО роботодавців Олійником Д.М. щодо неузгоджених принципових для профспілок положень з метою пошуку остаточної компромісної редакції та визначення позиції стосовно можливого укладення Угоди ближчим часом.

Такі тристоронні консультації відбулися 18 січня 2019 року, де було сформовано компромісну редакцію низки принципових положень.

Під час засідання також обговорено низку інших важливих питань: . «Про внесення змін до складів Робочої комісії  об’єднань профспілок та її Секретаріату», «Про делегування представників СПО об’єднань профспілок до складу Національного агентства кваліфікацій» та інші.

Прес-центр ФПУ

 

Б1

 

Б2

Б4

 

Б3

 

Б5

 

Б7

 

Б8

 

Б6