Изображение 085

 

Центром соціальних послуг для працівників апарату ФПУ 31 липня презентовано Соціальний профспілковий квиток.

 

Директор Центру Яна Лунга-Федорович розповіла присутнім про можливості, які відкриває Соціальний профспілковий квиток та додаткові економічні бонуси і переваги, які можна отримати, скориставшись ним.

Координатор проекту від ФПУ Дмитро Дорін, продовживши презентацію зазначив, що Соціальний профспілковий квиток розроблений з використанням сучасних цифрових технологій і виконує важливу функцію - підтверджує членство в профспілці, і будь-яка профспілкова організація, підключившись до програми, отримує додаткові інструменти з правового захисту своїх членів та додаткові ефективні засоби соціально-економічної підтримки людини праці.

 

Изображение 072

 

Д. Дорін презентував новий сайт розроблений і запроваджений Центром соціальних послуг, де можна ознайомитися з основними сервісами «Адвокат-24», «Лікар-онлайн», «Допомога в дорозі», «Дисконтна програма» через використання «CALL-ЦЕНТРУ» - безкоштовної гарячої лінії 0800 210 308 з інформаційного супроводу всіх запропонованих послуг, а також надання юридичних консультацій як у сфері трудових правовідносин, так і будь-яких інших галузей права 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Головна перевага запропонованих сервісів полягає в тому, що вони допомагають зекономити час та заощадити кошти і швидко отримати необхідну, якісну допомогу та інформацію в будь-якій, навіть екстремальній ситуації, в чому допоможе активація особистого робочого кабінету на новому сайті Центру.      

 

Изображение 178

 

Говорячи про подальші кроки щодо розширення переліку послуг для учасників програми Соціальний квиток, Д.Дорін розповів про запровадження програм медичного соціального страхування, зокрема страхового відшкодування на амбулаторно-поліклінічну допомогу, денний стаціонар, малі хірургічні операції, невідкладну стоматологічну допомогу, пологи та інше.

Представники проекту відповіли на запитання працівників ФПУ. Профком первинної профспілкової організації ФПУ після проведеної Центром соціальних послуг презентації на своєму засіданні прийме рішення щодо отриманої пропозиції.

 

 Изображение 133

 Изображение 191

 Изображение 083 

 Прес-центр ФПУ