Новый рисунок

 

Центр соціальних послуг ФПУ, який опікується випуском і забезпечує функціонал Соціального профспілкового квитка зробив черговий крок уклавши Меморандум з австрійською компанія ПП «AMIК Україна» про запровадження для власників квитків нової програми лояльності та підтримки в мережі  АЗС АМІК по всій Україні.

 

Згідно Меморандуму, ПП «AMIК Україна» взяла на себе зобов’язання надавати членам профспілок по пред’явленню Соціального профспілкового квитка та зчитування штрих-коду такі знижки:

- 3% від ціни реалізації не паливних товарів та послуг в магазинах АЗС АМІК; 

- знижки згідно таблиці на пальне в мережі АЗС АМІК:

                       

    Бензин

Дизельне пальне

Скраплений газ

грн/л

грн/л

грн/л

1.50

1.50

0.50

 

Коментуючи укладення Меморандуму про співпрацю між Центром Соціальних послуг і компанією ПП «AMIК Україна», її Генеральний директор  Аудрис  Стропус, зокрема зазначив: «Чудова ініціатива! Ми всіляко підтримуємо будь-які проекти, в основі яких лежить турбота про своїх співробітників, працівників. Наша компанія радо запрошує всіх учасників проекту «Соціальний профспілковий квиток» до всіх свої АЗС. Ми впевнені, що відповідатимемо всім вимогам і очікуванням щодо нашої участі у такому масштабному проекті, та сподіваємось на довготривале надійне партнерство з профспілками!

У свою чергу координатор проекту «Соціальний профспілковий квиток» Дмитро Дорін висловив задоволення у зв’язку з укладенням Меморандуму і заявив, що інтереси членів профспілок потребують посиленої уваги з сторони бізнесу, а Центр соціальних послуг ФПУ продовжить роботу у напрямку запровадження нових програм лояльності та підтримки.

Прес-центр ФПУ

Довідково:

 

У 2014 році австрійська компанія AMIC Energy Україна прийняла стратегічно важливе рішення про вклад інвестицій у Центральній та Східній Європі. 26 травня 2015 року відбулася офіційна презентація бренду AMIC Energy в Україні, на якій було оголошено про ребрендінг перших 48 автозаправних станцій. 

Сьогодні мережа АЗК AMIC Energy входить в четвірку найбільших всеукраїнських мереж, в компанії працює більше 2300 співробітників.

Головними цінностями компанії є: клієнти - найважливіша цінність для співробітників AMIC Energy Україна; сервіс – обслуговування зберігається на високому рівні та відповідає всім стандартам галузі; якість – в мережі реалізується виключно якісне паливо, а наші постачальники - відомі і надійні виробники з Європи.

Мережа AMIC Energy представлена 216-ма АЗК по всій території України. З їх детальним описом, розташуванням та номерами телефонів можна  ознайомитись на сайті amicenergy.com.ua. або за телефоном гарячої лінії 0800501110.