![328666840 729194295339934 7249521957979367860 n](/images/images/2023/February/100223/328666840_729194295339934_7249521957979367860_n.jpg)
Колектив Рівненської АЕС продовжує безупинний марафон допомоги військовим, яку воїни із розумінням приймають та передають колективу слова подяки на прапорах своїх підрозділів.
Сьогодні прапором 110-ої окремої механізованої бригади ім. генерал-хорунжого Марка Безручка поповнилася колекція стягів, розміщених на центральній прохідній РАЕС.
![330396313 1304509196760148 4572932147577601984 n](/images/images/2023/February/100223/330396313_1304509196760148_4572932147577601984_n.jpg)
У 110-тій окремій механізованій бригаді служать хлопці з різних регіонів України, в тому числі, двоє варашан. Для цієї бригади атомники закупили та передали автомобіль, квадрокоптери, тепловізори, рації. Руслан — працівник енергоремонтного підрозділу Рівненської АЕС, який пішов добровольцем на початку березня минулого року, особисто передав генеральному директорові РАЕС Павлу Ковтонюку прапор механізованої бригади з підписами побратимів.
![329148991 1182801539041557 3030330108890314823 n](/images/images/2023/February/100223/329148991_1182801539041557_3030330108890314823_n.jpg)
АТОМПРОФСПІЛКА