![277789818 2001506390031521 1266566439183735165 n](/images/images/2022/April/070422/277789818_2001506390031521_1266566439183735165_n.jpg)
6 квітня 2022 року представниками ФПУ доставлено гуманітарну допомогу в місто Чернігів.
Це - 4 тонни вантажу: продукти, ліки, ковдри та ін. Частину передали в пологовий будинок, а інше безпосередньо тим, хто цього потребував: мешканцям міста, які постраждали внаслідок воєнних дій, працівникам Федерації профспілок області тощо.
Наступний вантаж доформовується і буде направлений на розподільчий хаб в м. Козелець."Боляче дивитись на руїни, знищені мости, будівлі, - написав у своєму пості у Фейсбуці заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко, - але Чернігів вистояв! Ми разом відбудуємо історичне місто! Тримайтесь !"
Слава Україні!![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Разом ми переможемо!
![277787999 2001506403364853 8044929077096561655 n](/images/images/2022/April/070422/277787999_2001506403364853_8044929077096561655_n.jpg)