![278377764 696206835145730 85349826068213916 n](/images/images/2022/April/180422/278377764_696206835145730_85349826068213916_n.jpg)
Продукти, медикаменти, засоби гігієни, обладнання для проведення ремонтних та відновлювальних робіт відправили лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства колегам із Запорізької області, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях і в зоні активних бойових дій.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
-Протягом місяця це вже третя допомога нашим колегам із областей, які найбільше постраждали у результаті широкомасштабної війни росії проти України. Наші лісівники намагаються максимально допомогти тим, хто цього зараз найбільше потребує, і ми продовжимо робити це надалі, - розповів голова обласної організації Профспілки працівників лісового господарства Володимир Якимчук.