![276130848 5187505161318099 7680446723539814943 n](/images/images/2022/April/220422/276130848_5187505161318099_7680446723539814943_n.jpg)
21 квітня за ініціативи Молодіжної ради Федерації професійних спілок України спільно з Молодіжною радою Профспілки залізничників і транспортних будівельників відбулась передсвяткова Великодня акція на Центральному залізничному вокзалі міста Києва.
Учасники акції разом з дітками малювали для наших бійців вітальні листівки, які обов’язково будуть відправлені захисникам України.
І дорослі, й малеча отримали смачні подаруночки та дозу позитиву й гарного настрою у такий скрутний час.
![276147425 5187529984648950 5529387302258070450 n](/images/images/2022/April/220422/276147425_5187529984648950_5529387302258070450_n.jpg)
![278571977 5187528444649104 6963985847865203405 n](/images/images/2022/April/220422/278571977_5187528444649104_6963985847865203405_n.jpg)
![278771921 5187530261315589 7783513488918171008 n](/images/images/2022/April/220422/278771921_5187530261315589_7783513488918171008_n.jpg)