![зображення viber 2022 04 21 18 38 38 605](/images/images/2022/April/220422/зображення_viber_2022-04-21_18-38-38-605.jpg)
Завдяки Федерація Профспілок України, за сприяння Всепольського порозуміння профспілок (Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych), Об'єднання профспілок Львівщини отримало 12 тонн гуманітарної допомоги від іспанських профспілок (UGT - Unión General de Trabajadoras y Trabajadores). Частину з неї, зокрема 7 коробок медикаментів, надали КНП ЧОР «Черкаський обласний онкологічний диспансер» (Черкаський обласний онкологічний диспансер).
#вЄдностіНашаСила Слава Україні! Слава Героям України!
https://www.facebook.com/opl.lviv/posts/3681492668792727
https://www.facebook.com/opl.lviv/posts/3681492668792727