![278527477 2827667590710471 7539461913114237384 n](/images/images/2022/April/220422/278527477_2827667590710471_7539461913114237384_n.jpg)
Так називається майстер-клас з розпису писанок від майстринь зі Стрия Галини Івасів та Анни Котліної. Провели його для внутрішньо переміщених осіб 20 квітня в приміщенні санаторію "Лаванда".
"Українська писанка - символ Сонця, народження Життя і Бесмертя. У її розписі використовують понад 100 видів орнаменту, кожен з яких має свою символіку" - розповідали майстрині гостям з Одеси, Харкова, Києва, Дніпра, Запоріжжя. Кожен з учасників - а це були як діти, так і дорослі, - малював свою, особливу писанку, вкладаючи у неї власний зміст. Більшість гостей робили це вперше і раділи, що покладуть до Великоднього кошика власноруч розписані писанки.
![278356084 2827668087377088 269277982543721050 n](/images/images/2022/April/220422/278356084_2827668087377088_269277982543721050_n.jpg)
![278415804 2827667717377125 6450154031106875671 n](/images/images/2022/April/220422/278415804_2827667717377125_6450154031106875671_n.jpg)
Щиро вдячні за таку цінну ініціативу Єпархіальному Інституту душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни Стрийської єпархії, Фонду громад «Рідня» та парафіяльній молодіжній спільноті «УМХ».
Санаторій "Моршинкурорт" https://www.facebook.com/kurortmorshyn/posts/2827668867377010